*****Nostalgia hetked*****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #31
    Re: *****Nostalgia hetked*****

    Tegin oma blogi kõigile nähtavaks, väga oldschool ei ole, 01.01.2008 hakkasin pidama, aga äkki kellelgi huvitav lugeda mu 50NL ja T6 madinatest

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #32
      Re: *****Nostalgia hetked*****

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Tegin oma blogi kõigile nähtavaks, väga oldschool ei ole, 01.01.2008 hakkasin pidama, aga äkki kellelgi huvitav lugeda mu 50NL ja T6 madinatest

      http://my.pokernews.com/Codecci/blog/
      Miks nüüd enam ei blogi?

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #33
        Re: *****Nostalgia hetked*****

        liiga balla juba

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #34
          Re: *****Nostalgia hetked*****

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Miks nüüd enam ei blogi?
          Olen mõelnud, et hakkaks, aga ei ole viitsinud ikka

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #35
            Re: *****Nostalgia hetked*****

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Tegin oma blogi kõigile nähtavaks, väga oldschool ei ole, 01.01.2008 hakkasin pidama, aga äkki kellelgi huvitav lugeda mu 50NL ja T6 madinatest

            http://my.pokernews.com/Codecci/blog/
            oeh, cheers mate, motivatsiooniboost :)

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #36
              Re: *****Nostalgia hetked*****

              Codecci, kui küsida tohib, siis palju su bankroll oli kui alustasid?

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #37
                Re: *****Nostalgia hetked*****

                Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                Codecci, kui küsida tohib, siis palju su bankroll oli kui alustasid?
                17-ndaks sünnipäevaks saadud ~ $40 bankrolli panin bustosse, siis vanamees reloadis $5 veel mingi 5-10x ja viimane viiekas pani aluse praegusele rollile.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #38
                  Re: *****Nostalgia hetked*****

                  hea, et vanamees ikka uskus sinusse

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #39
                    Re: *****Nostalgia hetked*****

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    hea, et vanamees ikka uskus sinusse
                    isegi väga hea :D
                    vahepeal vaatas küll, et lohhgämbler, kui tõmmati 5-ka eest insta 2x $2.50 HU SNG-d lahti

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #40
                      Re: *****Nostalgia hetked*****

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      hea, et vanamees ikka uskus sinusse
                      +1

                      :P

                      Comment

                      • Karikakar
                        Vana Tegija
                        • Jul 2009
                        • 1235

                        #41
                        Re: *****Nostalgia hetked*****

                        Aga palju see hetk oli kui blogi hakkasid pidama? Siis oli vist juba veits suurem kui nl50 tegid :P

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #42
                          Re: *****Nostalgia hetked*****

                          Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                          Aga palju see hetk oli kui blogi hakkasid pidama? Siis oli vist juba veits suurem kui nl50 tegid :P
                          Roll? Ma ei teagi täpselt, miski 20-30 buy-ini vast nagu sel ajal standard bankroll management oli :)

                          Comment

                          Working...