Re: Narko!
Nu ecstasyt nagunii ei legaliseeritaks, vähemalt mingit vabamüüki kindlasti ei saaks toimuda, kanep juba teine asi. Meil Eestis on vb isegi kõige rangem ravimiamet terves EUs. Mina pole ühegi asja legaliseerimise vastu kui ravimiamet oma kontrollid ja uuringud ka teeb juurde.
Nu ecstasyt nagunii ei legaliseeritaks, vähemalt mingit vabamüüki kindlasti ei saaks toimuda, kanep juba teine asi. Meil Eestis on vb isegi kõige rangem ravimiamet terves EUs. Mina pole ühegi asja legaliseerimise vastu kui ravimiamet oma kontrollid ja uuringud ka teeb juurde.
Comment