*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rynno
    Grinder
    • Feb 2009
    • 511

    #1336
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas andu_andu
    [ x ] tight


    PokerStars No-Limit Hold'em, $110+$5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t2170)
    Hero (SB) (t830)

    Hero's M: 18.44

    Preflop: Hero is SB with K, J
    Hero bets t60, BB calls t30

    Flop: (t120) K, Q, J (2 players)
    BB checks, Hero bets t120, BB calls t120

    Turn: (t360) A (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: (t360) 10 (2 players)
    BB checks, Hero bets t650 (All-In), 1 fold

    Total pot: t360

    Results:
    Hero didn't show K, J (nothing).
    Outcome: Hero won t360
    bwahahahah

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #1337
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Endal oli miskit sarnast üks päev. Nelik tuli maha. Riverisse A. Kolm mängijat oli juba päris palju oma stackist sisse pannud. Riveris all innitamine ja üks foldis :D

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #1338
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas Oliverk
        Endal oli miskit sarnast üks päev. Nelik tuli maha. Riverisse A. Kolm mängijat oli juba päris palju oma stackist sisse pannud. Riveris all innitamine ja üks foldis :D
        Sellistest inimestest ma EI SAA lihtsalt aru. Ise olen näinud, et lauale tuleb AKQJ10, flushi võimalusi pole, neli inimest ikka käes, üks lükkab all in ja kaks foldivad..
        ??? ??? Kas inimesed kaarte ka vaatavad või mida nad kardavad ma ei saa aru.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #1339
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas Karikakar
          Sellistest inimestest ma EI SAA lihtsalt aru. Ise olen näinud, et lauale tuleb AKQJ10, flushi võimalusi pole, neli inimest ikka käes, üks lükkab all in ja kaks foldivad..
          ??? ??? Kas inimesed kaarte ka vaatavad või mida nad kardavad ma ei saa aru.
          krt videod üles ei leia, aga Jennifer Tilly tegi ka NBC HU champil pulli kuute nelikuga laual ;D ;D ;D

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #1340
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Kristy Gazes imo

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #1341
              Re: *** Juuli offtopic ***



              ;D ;D ;D "We both have quads" eino leidub ikka inimesi ;D

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #1342
                Re: *** Juuli offtopic ***

                No see tüüp on igatahes lollim oma "I thought u had an ace" jutuga.

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #1343
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas lenC
                  No see tüüp on igatahes lollim oma "I thought u had an ace" jutuga.
                  Jep mis ta seal veel mainis pärast kätt, et ta ei tahtnud hakata teda tülitama bettimisega ;D

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #1344
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas Karikakar
                    Sellistest inimestest ma EI SAA lihtsalt aru. Ise olen näinud, et lauale tuleb AKQJ10, flushi võimalusi pole, neli inimest ikka käes, üks lükkab all in ja kaks foldivad..
                    ??? ??? Kas inimesed kaarte ka vaatavad või mida nad kardavad ma ei saa aru.
                    kui näiteks pot on limbitud ja seega 4bb suur ja edasi keegi pole panustanud kuni riverini, siis ei ole mõtekas tegelt seal 100bb pushi callida, sest siis läheb mahavõetav rake suuremaks kui saadav tulu splitist

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1345
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Tallinnasse kolimine oli kõige halvem otsus mu elus; No lihtsalt ei leia aega enam kaineks päevaks, iga päev on nii raju pidu ning iga pidu on alati parem, kui eelmine. Kamoon, elu on lill vist.

                      Peale selle on tuju nii maksimumilt hea, et lausa alb akkab. Augustis 80,000 kätt nagu niuhti.

                      Tean, et purjus peaga kommenteerimine on jubedus aga peokuningas ja ESTPatrick on sõna otseses mõttes mu päästeinglid.

                      Tervitades,

                      Ranka Perega

                      Comment

                      Working...