*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1186
    Re: *** Juuli offtopic ***

    n2dal pausi .. 1k käe jooksul 2 1 outerit saada .. jaa kena lakbox

    lauad ka nii kusised, edu teile kes tee challangeid teete .. 3 mindi tagant vaheta laudu ,.. no thanks .. pole isu täna.. uskumatult kusised ikka .. teen vast 2k ära ja hakkan sopranosid vahtima

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #1187
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas leits
      n2dal pausi .. 1k käe jooksul 2 1 outerit saada .. jaa kena lakbox

      lauad ka nii kusised, edu teile kes tee challangeid teete .. 3 mindi tagant vaheta laudu ,.. no thanks .. pole isu täna.. uskumatult kusised ikka .. teen vast 2k ära ja hakkan sopranosid vahtima
      Endal läks veidi kauem aega, aga kella 2'st hakkan pihta.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1188
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas -andres-
        Endal läks veidi kauem aega, aga kella 2'st hakkan pihta.
        loodan et n2gid eest poolt et ma ei osale selles 7.5k ürituses t2na.. ei ole tuju nii palju mängida .. v2simus alles

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #1189
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas leits
          oukei .. im in
          Algselt postitas leits
          ilmselt ei viidsi seda 7.5k challange teha täna .. tra isu mängimiseks puudub ... kui mängu ajal tekib istu .. siis lasen edasi, a kui ei siis ei
          Hmm. Aga okei, pole hullu, eks võtan vabamalt siis.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1190
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas -andres-
            Hmm. Aga okei, pole hullu, eks võtan vabamalt siis.
            palju sinusugusel hydrogrinderil see kuu juba käsi on :)?

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #1191
              Re: *** Juuli offtopic ***

              12dal mängisin esimese käe see kuu ja hetkel 80k :/.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1192
                Re: *** Juuli offtopic ***

                mnja mul ka samasse auku .. ca 83k ... olin ka nädala puhkusel :D .. üritan nyyd 100k kätt täis venitada kuu lõpuks .. ilmselt ei jõua .. aga üritan :D

                Comment

                • leho57
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 664

                  #1193
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas antnx
                  Sõltub palju on sign up aga me arvutasime kuskil ~200k käsi :)
                  see ~200k käsi oli siis kui suure sign-upi peale?

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #1194
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    2,2K ainult tehtud aga +4 BI ühe kaotasin just kui flop oli 89T mul AA nupud sisse ja donk callis K6 river oli 7

                    hetkel teen 20 minutilise pausi. Siis tagasi grindima.

                    edit: kurat arvuti natuke annab märku et RAM peab juurde ostma kui 25 lauda lahti teen.

                    Comment

                    • raunooo
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 422

                      #1195
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Mõnel lihtsalt tuleb. :o

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #1196
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        lõpp kiskus ikka viltu aga vähemalt jäi pluss.

                        Muide avastasin et unibetis on nüüd NL40 lauad kah varem oli NL20 ja siis järgmine oli NL50

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1197
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          vahtisin sopranosid ... emdaö 2.1k kätt ja +5.5BI

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #1198
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Mul epic run. Graph on 100% nagu EKG.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1199
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Bah, spewisin ühe Buy ini ära praegu nagu lammas!

                              6maxis vist on kõige kasulikum mängida nii, et võtad hoolega mingid lauad lahti, kohe kui 2BI saad, tõmbad lauad kinni ja puhkad natuke.
                              Mõne aja pärast võtad uued lauad ja teed samamoodi. Mul on 6maxis hetkel enamus sesse alanud kohe suure pauguga kasumisse ning siis dongid on bustos ja läheb tavapäraselt edasi ;D

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #1200
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas leho57
                                see ~200k käsi oli siis kui suure sign-upi peale?
                                500$

                                Comment

                                Working...