*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #1126
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Kas keegi teab miskit head programmi millega saaksin oma dvd koduvideosid rippida ja muid lihtsaid trikke teha. Hea oleks vabavara. Samas kui miski jube hea proge, siis võib miskeid rahasid ka liigutada.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #1127
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas andu_andu
      Besides..who likes folding anyways
      Croixdawg? Hull vend.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #1128
        Re: *** Juuli offtopic ***

        täitsa lõpp kui ilus lõpp pühapäevale. Lõpetan oma satikat et vähe turna $ saada ja siis mõtlen et on aeg cashi laudu sulgema hakata, ühes lauas hitin seti ok tõstan saan rereisi ja all in ma veel hitin neliku tüübil oli kah set väiksem. 2 kätt hiljem ma jälle setiga sama tüüp vastas jälle set vs set minu kasuks oi kus siis kisama hakkas. Kirus starsi nagu leits.

        aga olgu magama.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #1129
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Väga masedav on olla ikka:S
          Täna öösel suri kass ära:S
          ja kuradima õnnetult kh veel...
          Ema õhtul vict ei märganud, et kass oli välja akna lauale jäänud ja pani ööseks akna nii kinni, et ülevalt jäi lahti..ja kui ma hommiqul akna eest ruloo üles kerisin tabas mind nõme vaatepilt kass oli peatpidi akna selle prao vahel kinni:S
          väga sick ja rigged värk ikka:S:S
          eks ta yritas sealt vahest vict sisse hypata aga j2i peadpidi sinna vahele:S:S
          ulme rigged ikka:S
          RIP:S

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #1130
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas K2snakas
            Väga masedav on olla ikka:S
            Täna öösel suri kass ära:S
            ja kuradima õnnetult kh veel...
            Ema õhtul vict ei märganud, et kass oli välja akna lauale jäänud ja pani ööseks akna nii kinni, et ülevalt jäi lahti..ja kui ma hommiqul akna eest ruloo üles kerisin tabas mind nõme vaatepilt kass oli peatpidi akna selle prao vahel kinni:S
            väga sick ja rigged värk ikka:S:S
            eks ta yritas sealt vahest vict sisse hypata aga j2i peadpidi sinna vahele:S:S
            ulme rigged ikka:S
            RIP:S
            tunnen kaasa :-[

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #1131
              Re: *** Juuli offtopic ***

              kurb lugu jah.
              ma polnud kuni aasta alguseni nn kassi-inimene. siis juhuslikult saime kassi.
              ja peab ütlema, et kuigi see väike kaabakas ajab vahest närvi, on ta päris lahe vend.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #1132
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas vsiu100
                kurb lugu jah.
                ma polnud kuni aasta alguseni nn kassi-inimene. siis juhuslikult saime kassi.
                ja peab ütlema, et kuigi see väike kaabakas ajab vahest närvi, on ta päris lahe vend.
                Mul kass ajas eile triikraua maha, ullult vihale ajas kui asi kolises seest. Aga ega kaua ei saa vihane olla, kuna ta on ikka nii rumal ja teeb nalja rohkem kui rubla eest. Ja pokkerit mängides kassi silitades ei ole tildipoisist lõhnagi, vaid mõnus põrin on kõrval. Akna vahele on ka üritanud päris mitu korda ronida, aga õnneks olen ta maha tõstnud õigel ajal. Sitikad on kurjajuured mis ajavad looma ullult pöördesse.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1133
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Mul on koguni kaks kassi ja elu jooksul neid olnud ikka suht palju nii vanaemadel kui omal kodudes.
                  Mõned kassid on ikka päris head koomikud ning suht eristatav iseloom on ka neil. iga üx on omamoodi tegelane!

                  5 kilone kassijurakas just magab siin monitori kohal riiuli peal :]

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #1134
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Eesti Võrkpalliliit on tõenäoliselt üks väheseid organisatsioone, kel jõudu ja kavalust meelitada oma ala propageerima president Arnold Rüütel. Nädalavahetusel poseeris ta teiste tuntud nimedega Eesti võrkpallikoondise heaks.


                    Arnold Rüütel kannab Pokerstarsi logo ;D

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #1135
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas Kloonike
                      Eesti Võrkpalliliit on tõenäoliselt üks väheseid organisatsioone, kel jõudu ja kavalust meelitada oma ala propageerima president Arnold Rüütel. Nädalavahetusel poseeris ta teiste tuntud nimedega Eesti võrkpallikoondise heaks.


                      Arnold Rüütel kannab Pokerstarsi logo ;D
                      ROHVEL!!!!

                      Comment

                      • bounce
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 865

                        #1136
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        pokerstars on eesti võrkpallikoondise sponsor imo, spordiuudistes näitas, kuidas celebitega reklaampilte tehti, niiet imestada pole midagi siin. pealegi Arnold oli vanasti kõva võrkpallur.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #1137
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          http://www.pokerstrategy.com/news/co...es-sm112_22247

                          Norm

                          Comment

                          • mcbethk
                            Bännitud
                            • Oct 2008
                            • 687

                            #1138
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            wtf ?! eminem :D?

                            Comment

                            • mahe
                              Julm Donk
                              • Apr 2009
                              • 89

                              #1139
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Name: XXXX XXXXX ;D ;D ;D ;D ;D
                              Last edited by ranka; 23.03.11, 08:25. Põhjus: Omaniku soovil nimi kustutatud.

                              Comment

                              • Raido428
                                Jube Noob
                                • Jun 2009
                                • 156

                                #1140
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas Provoker
                                Ja pokkerit mängides kassi silitades ei ole tildipoisist lõhnagi, vaid mõnus põrin on kõrval.
                                Siin lugu kuidas +EV endale kassi sai.



                                Käsnakale kaastunne muidugi

                                Comment

                                Working...