*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1096
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas TIGRANO
    Kuidas läks? VÕi see oligi 8 koht?
    5. koht, 1740$, standard cooler 5 handed mängus. AQ vs KK

    Comment

    • blazkuh
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 400

      #1097
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Nonii, saigi tehtud, väga väsitav oli peaks ütlema. Homme vist sellist grindi ei hakka organiseerima, teen miski 3k vb :) Panen graphi ka:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • KeRRRt
        Grinder
        • May 2009
        • 774

        #1098
        Re: *** Juuli offtopic ***

        esitan ülirumala küsimuse

        Mängin full tilti's ja ma ei saa ju rakebacki, kui ma pole nt. läbi teie pakutava lehe endale alla laadinud softi.
        või eksin?

        ja teine küsimus, et mis ft's peab see miinimum rake olema? et saaks miskit tagasi...
        aitäh lolli aitamisel :D

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #1099
          Re: *** Juuli offtopic ***

          FullTilt'ist rakebacki saamiseks peab liituma saidiga läbi affiliate pakkuja.
          Rakebacki maksmisel miinimumi pole. 1$ pealt peaks juba rakeback saabuma.

          Comment

          • KeRRRt
            Grinder
            • May 2009
            • 774

            #1100
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas -andres-
            FullTilt'ist rakebacki saamiseks peab liituma saidiga läbi affiliate pakkuja.
            Rakebacki maksmisel miinimumi pole. 1$ pealt peaks juba rakeback saabuma.
            et siis nt. teen praegu enda fulltiltile uninstalli ja tõmban teie lehe pealt selle ja siis iga kuu lõpus(või pean kuhugi maili saatma) tuleb mu kontole lisa raha?


            edit///

            ma vist ei saa ikkagi kasutada, kuna mul boonuskood kasutatud ja tuleb mingi pokerstrategy boonus.
            eks siis hiljem

            edit vol2

            lugesin lõpuni ja sain hakkama :D

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #1101
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Kui on eelnevalt juba FullTilt konto õigete andmetega olemas ning konto loodud nt. pokerstrategy lehe kaudu, siis rakebacki sellele kontole enam pea võimatu saada.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1102
                Re: *** Juuli offtopic ***

                pokerstrategy kaudu saab rakebacki küll.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #1103
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Ma eeldan, et seal konto tehtud selle nimel, et kunagi sai tasuta 50$ kontole. Sel juhul sealt rakebacki ei pakutud. Loodan, et ei eksi.

                  10.Juuli alustasin Starsis grindimist nl25s. Tänaseks 68k kätt tehtud ja just kukkus ka Platinum ära. Jooks pole kahjuks kõige parem olnud ja bb/100 on ainult ~3.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #1104
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    True NL25 Supernovast grinder, mehike oli 16/3/2.

                    Dealer: andres13244 has a straight, Six to Ten
                    Dealer: Game #30874538330: andres13244 wins pot ($30.35) with a straight, Six to Ten
                    Roo21t: 69?
                    Roo21t: lol vnh!
                    jdubsluv: hah
                    Roo21t: ****ing DONK!
                    andres13244: lol
                    Roo21t: ****ing looser
                    jdubsluv: amazing how shi.tty people play that have 4 or more stars

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #1105
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Irw see tüüp igas mu lauas mängib alati 24/7 vist :D

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #1106
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas -andres-
                        Ma eeldan, et seal konto tehtud selle nimel, et kunagi sai tasuta 50$ kontole. Sel juhul sealt rakebacki ei pakutud. Loodan, et ei eksi.

                        10.Juuli alustasin Starsis grindimist nl25s. Tänaseks 68k kätt tehtud ja just kukkus ka Platinum ära. Jooks pole kahjuks kõige parem olnud ja bb/100 on ainult ~3.
                        eksid mina sain tasuta 50 FT ja saan RB kh

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #1107
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Tegin Unibetis NL50 HU. Rake on ikka jõhker põhimõtteliselt peab jube kiirelt vastase tühjaks tegema kui miskit pappi tahab teenida muidu rake sööb kõik kasumi ära. Vähemalt need 65 kätt mis ma tegin siis sain küll aru et pole mõtet. Vbl teistes tubades HU rake pole nii suur vms, aga no ma ei tea.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1108
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas rohelinekonn
                            Tegin Unibetis NL50 HU. Rake on ikka jõhker põhimõtteliselt peab jube kiirelt vastase tühjaks tegema kui miskit pappi tahab teenida muidu rake sööb kõik kasumi ära. Vähemalt need 65 kätt mis ma tegin siis sain küll aru et pole mõtet. Vbl teistes tubades HU rake pole nii suur vms, aga no ma ei tea.
                            Jah Ongames ka suht suur, eriti madalas limiidis annab kõvasti tunda.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #1109
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas Svenza
                              5. koht, 1740$, standard cooler 5 handed mängus. AQ vs KK
                              kukkusin just 15. kohal 25EUR rebuy turnal 8 koha stackiga KK vs AA. kusjuures sama cocsucker(suht hea turnamängija mr.T) võttis mu välja, kes eelmine kord samal turnal mu AA kräkkis QK pfai. siis kukkusin täpselt raha bubbles.
                              5.5h mängu ja 220 eur, esikoht 6k+ eur. fuck my life. :'(

                              888.com 75$ 50kg kukkusin just 85/89 AK vs JJ. oli ca 40s. nutune.

                              ja kass on ka juba terve päeva kadunud, tra........

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #1110
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Herilane lendas vastu otsaesist ja instanõelas, basterd selline >:(

                                Comment

                                Working...