*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1051
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas blazkuh
    Proovin täna 10k kätt mängida, eelmine max oli eile, tegin 3400 kätt. Praegu 700 kätt mängitud ja +3,5 BI, korralik heater peal. Limiidiks NL10 ja mängin starsis 12 laual, kasutaja blazkuh.
    Proovin ka siis 10k lasta ära täna. Miski 200 alles tehtud just alustasin.

    Edu sulle

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #1052
      Re: *** Juuli offtopic ***

      gl kõigile, ise proovin täna mingi 4-5k käsi teha nl2.(hommikul tegin 700 kätt ja mingi 400BB jäin up). kui roll on mingi 120 vms siis proovin NL5 deepstack minna(esmamulje oli, et jube nitised lauad, ei tea miks)

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #1053
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Mägisin eile 8800 kätt ja 12 laual, FR-s, ja aega kulus selleks üle 12tunni.Nii et edu Blazkuh, kui üritad 10000 kätt kokku saada.Ja edu teistelegi.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #1054
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Rohelinekonn, mis toas sa mängisidki?Mul meelest läind. Ma ise Absolutes NL25-s ja hetkel 3 aktiivsel FR lauda ;D

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #1055
            Re: *** Juuli offtopic ***

            advanced valuebet ;D


            PokerStars No-Limit Hold'em, $55.00+$2.50 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            SB (t1530)
            Hero (BB) (t1470)

            Hero's M: 49.00

            Preflop: Hero is BB with 10, 9
            SB bets t60, Hero calls t40

            Flop: (t120) Q, 6, 3 (2 players)
            Hero checks, SB checks

            Turn: (t120) 5 (2 players)
            Hero checks, SB checks

            River: (t120) 3 (2 players)
            Hero bets t80, SB calls t80

            Total pot: t280

            Results:
            SB mucked 10, 2 (one pair, threes).
            Hero had 10, 9 (one pair, threes).
            Outcome: Hero won t280

            Comment

            • leho57
              Grinder
              • Nov 2008
              • 664

              #1056
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas donkament
              gl kõigile, ise proovin täna mingi 4-5k käsi teha nl2.(hommikul tegin 700 kätt ja mingi 400BB jäin up). kui roll on mingi 120 vms siis proovin NL5 deepstack minna(esmamulje oli, et jube nitised lauad, ei tea miks)
              mismoodi saab NL5 olla nitine?

              ja türa kui faking närvi ajab... just võtan shote 10$ sng'del ja tra viimasel kahel korral on elioni ruuter lihtsalt pildi kotti pannud. JUST siis kui ma olen mingi korraliku biidi saanud ja blindid on minu peal järgmine/ülejärgmine käsi ning mul on mingi 3 BB stack alles. fakin tiltfest. panen maale minema. >:( >:(

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #1057
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas hoss23
                Rohelinekonn, mis toas sa mängisidki?Mul meelest läind. Ma ise Absolutes NL25-s ja hetkel 3 aktiivsel FR lauda ;D
                PS ja Unibetis mõlemas korraga.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #1058
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Ja mis alias(kui saladus pole)?, tuleks kaeks natuke

                  Comment

                  • blazkuh
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 400

                    #1059
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    1200 kätt ja +5.5 BI, mis toimub :D

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #1060
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas donkament
                      gl kõigile, ise proovin täna mingi 4-5k käsi teha nl2.(hommikul tegin 700 kätt ja mingi 400BB jäin up). kui roll on mingi 120 vms siis proovin NL5 deepstack minna(esmamulje oli, et jube nitised lauad, ei tea miks)
                      Überdonke leiab alati.

                      Comment

                      • blazkuh
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 400

                        #1061
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Gl teistele grindijatele ka, eks postitage siia vahepeal kuidas läheb. Endal just -2.5 BI, KK vs AA pf ai ja set vs set. 1800 kätt mängitud ja +5,6 BI.

                        EDIT: 5x olen AA saanud, 4x seti flopanud sellega, peab meeldima :D

                        EDIT: viies ässaset.

                        Comment

                        • Kris
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 860

                          #1062
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          gogo blaź : D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1063
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            homme yritan grindida j2lle ... viimati m2ngisin teisip ... vahepeal olen cashautidega aint tegelend .... tra see hydrogrind viskas kopa nii ette

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1064
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              -2,5BI ja suureneb üle 1k käe

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #1065
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                http://www.pokerhand.org/?4510636 kunnid kaotasid http://www.pokerhand.org/?4510630 kunnid võitisd. kuradi donk callis pool oma stack prf AQs?? idioot +10$ ehk 500bb up. hetkel paus, muud tegemised.

                                Comment

                                Working...