*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1036
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Üks asi veel, et palju meil foorumis malehuvilisi on. Plaan teha lähiajal väike foorumi maleturniir netis.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #1037
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas TIGRANO
      Äkki saab iga uue sõbra eest raha ;D
      10 EURi per sõber. :D

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #1038
        Re: *** Juuli offtopic ***

        siis kui autotäis viia saaks bensurahad tagasi :D

        Comment

        • Helmps
          Grinder
          • Oct 2008
          • 828

          #1039
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas TIGRANO
          Üks asi veel, et palju meil foorumis malehuvilisi on. Plaan teha lähiajal väike foorumi maleturniir netis.

          paar aastat pole mänginud, aga oleksin käpp!

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #1040
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas Dogers
            siis kui autotäis viia saaks bensurahad tagasi :D
            Sul ka 13 l/100le? ;D ;D

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #1041
              Re: *** Juuli offtopic ***

              mitte päris:D

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #1042
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Boku87 Challenge #2
                July 15th Boku87 will start challenge #2, turning $5 into $100,000 within 1 year playing on PokerStars. He claims that he can do it in a few months starting the challenge as Supernova VIP.

                0 FPPs
                $5 Cash

                FPPs earned may be used to play satellites or purchase bonuses. He will post an update on his progress twice a week. If needed, he will be playing freerolls to get back into action.


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                - - - - -
                Originally Posted by Boku87
                I ran at -50% ROI or so and went busto, so what options do I have ecept for grinding playmoney?

                I am at 236K now I think
                - - - - -
                He was given another $5 stake.

                Scotty
                PokerStars VIP Team

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1043
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Üks asi veel, et palju meil foorumis malehuvilisi on. Plaan teha lähiajal väike foorumi maleturniir netis.
                  Minuga võiks ka arvestada.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #1044
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Jäin nats magama, aga peaks ikka minema vaatama, mida seal Pärnu rannas Triobet korraldab.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #1045
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas TIGRANO
                      Üks asi veel, et palju meil foorumis malehuvilisi on. Plaan teha lähiajal väike foorumi maleturniir netis.
                      Netis võiks isegi proovida. Vahepeal tuleb mängu meelde tuletada ainult ;D

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1046
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas Provoker
                        Netis võiks isegi proovida. Vahepeal tuleb mängu meelde tuletada ainult ;D
                        Svenza on tõsisem tegija arvatavasti suurfavoriit, ei tea kas naxer mängib aga ta oskab ka päris hästi, kanepi ja külaots mängivad ka pokkerit tegelt irw ;D

                        Aga vahet pole kõik on oodatud, ega ma ise ka algaja ;D

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #1047
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          On siis randa minejaid ?? Kui minna kohale kella üheks siis saab seal midagi ??

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #1048
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Svenza on tõsisem tegija arvatavasti suurfavoriit, ei tea kas naxer mängib aga ta oskab ka päris hästi, kanepi ja külaots mängivad ka pokkerit tegelt irw ;D

                            Aga vahet pole kõik on oodatud, ega ma ise ka algaja ;D
                            ma panustaks xpeepx-i peale

                            Comment

                            • blazkuh
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 400

                              #1049
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Proovin täna 10k kätt mängida, eelmine max oli eile, tegin 3400 kätt. Praegu 700 kätt mängitud ja +3,5 BI, korralik heater peal. Limiidiks NL10 ja mängin starsis 12 laual, kasutaja blazkuh.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #1050
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas blazkuh
                                Proovin täna 10k kätt mängida, eelmine max oli eile, tegin 3400 kätt. Praegu 700 kätt mängitud ja +3,5 BI, korralik heater peal. Limiidiks NL10 ja mängin starsis 12 laual, kasutaja blazkuh.
                                Edu, ise proovin ka õhtupoole korraliku sessi teha, peab laupäevast kõike võtma. Oleks jooks ka vaid minuga :).

                                Comment

                                Working...