*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • arvamusliider
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 183

    #901
    Re: *** Juuli offtopic ***

    6max 16tableda on huvitav kogemus.

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #902
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Olen starsis 24 tabelnud :D (6-max)

      Paar tundi kannatab, siis on kööga.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #903
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas Rigged
        Olen starsis 24 tabelnud :D (6-max)

        Paar tundi kannatab, siis on kööga.
        mitu kätt/misclicki tunnis tuleb?

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #904
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas Rigged
          Olen starsis 24 tabelnud :D (6-max)

          Paar tundi kannatab, siis on kööga.
          10/9 stiilis pole kõige hullem arvatavasti

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #905
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas variatsioon
            mitu kätt/misclicki tunnis tuleb?
            Mingi 1-2 missclicki tunnis vast on average ikka :D, aga hande ma ei mäletagi, Kuskil 2k handi tunnis, sit-out laudu tekib ka vahepeal, siis peab jälgima :D

            Ja stiil on kusjuures 16/14 :D

            Comment

            • arvamusliider
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 183

              #906
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas Rigged
              Olen starsis 24 tabelnud :D (6-max)

              Paar tundi kannatab, siis on kööga.
              16 lauaga jäi aega üle, et rahulikult mõelda. Stiil oli 20/18 umbes.
              Kuna pole skripti automaatse timebanki jaoks FTPs vist? Siis seda ei kasutanud ja ükski laud sit outi ei läinud.
              Küll aga lagunesid ja oli vaja pidevalt ka table selectionit teha.

              Muidugi toimus mäng mitu limiiti allpool ja oli pigem tidirohi ja olgem ausad tootis ka miinust tagasi.

              Comment

              • Mandre
                Jube Noob
                • Mar 2009
                • 196

                #907
                Re: *** Juuli offtopic ***

                nüüd trios reik jälle $ . Kas nüüd peab jälle maksama 100$ reiki et saada rakebacki `?

                Comment

                • vinney
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 473

                  #908
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas Mandre
                  nüüd trios reik jälle $ . Kas nüüd peab jälle maksama 100$ reiki et saada rakebacki `?
                  mul viskas rakebäki ette juba 79usd peal

                  Comment

                  • leho57
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 664

                    #909
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas arvamusliider


                    Kas kuule on inimjalg tee leidnud või siiski mitte?



                    EDIT: Isiklikult arvan, et enne, kui Marsile läheme võiks ikka korra kuul ka ära käia.
                    ära muretse, kuul on käidud - nagu ka video näitas

                    Comment

                    • Kris
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 860

                      #910
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas arvamusliider


                      Kas kuule on inimjalg tee leidnud või siiski mitte?



                      EDIT: Isiklikult arvan, et enne, kui Marsile läheme võiks ikka korra kuul ka ära käia.
                      wikipedia : Apollo missions

                      Sellise asja feikimine oleks täiesti absurd... Terve houstoni peaksid kokku rääkima ning astronaudid + perekonnad... see oleks kindel leak... Ja kuul on atm peeglid millega mõõdetakse maa kaugust kuust laserkiire abil... Ja olen omasilmaga näinud ka kuu kive nii, et enne ei ole triobet rigged kui Me pole kuul käinud.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #911
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas arvamusliider
                        6max 16tableda on huvitav kogemus.
                        ma lasin vahepeal stabiilselt 6maxi starsis 12 tablides tegin tihti ka 17 tablimist, aga see suckis kuna pidi laudu vahetama liiga tihti, muidu väga raske ei olnudki minumeelest

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #912
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          ftp on tore poiss ikka. Petsin ennast, et teen mõnusa sessi. Tra aken oli ees selles käes ja ootasin et checkis, et ise bettida, aga insta läks raha ilma tema checkkimata talle ja ei tulnud mingit actionit. Mul et WTF?? ja vaatna HH-d. Ta on 3 bettinud ja ma olen foldinud. Tra polnud mingit lagi ega dragi. Täiesti ****** kui v**tus soft see persekukkunud munnikari ftp on. 3bet oli 100se sämpli peale mul 10, seepärast callisin

                          Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          MP2 ($3.50)
                          Hero (CO) ($26.86)
                          Button ($25.45)
                          SB ($18.67)
                          BB ($44.23)
                          UTG ($31.43)
                          MP1 ($3.30)

                          Preflop: Hero is CO with J, A
                          4 folds, Hero bets $0.85, Button raises $2.70, 1 fold, Hero calls $1.95

                          Flop: ($5.85) 5, 9, 4 (2 players)
                          Button checks, Hero checks

                          Turn: ($5.85) 4 (2 players)
                          Button checks, Hero checks

                          River: ($5.85) 2 (2 players)
                          Button bets $3, Hero folds

                          Total pot: $5.85

                          Results:
                          Button didn't show
                          Outcome: Button won $8.56


                          järgi muidugi ka KK vs AA ja nfd oop allini vs top2 mis läks majaks ja jälle rõõmus sess tehtud ja tore olla.
                          Viimasel ajal peab meeldima. Tra kui sealt pasast välja ei kanna, siis lolliks peab vist minema. Tra mõnes toas järjest ka normaalse aja saab mängida?

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #913
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            ja nahhui turnis ka mingi kala sees. Vittu, purjus olen?

                            mis check nahhui

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #914
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              One of NASA's reasons for going back to the Moon is to demonstrate that astronauts can essentially "live off the land" by using lunar resources to produce potable water, fuel and other valuable commodities. Such capabilities are considered extremely important to human expeditions to Mars which, because of the distances involved, would be much longer missions entailing a minimum of 500 days spent on the planet's surface.
                              wow, Marsile minekul tuleb planeedi pinnal viibida 500 päeva?
                              Sinna tuleb siis mingi kosmiline BMW kaasa võtta, jõuavad terve planeedi läbi chillida!

                              EDIT: see quote oli mingi 2005 aasta uudisest, et 2018 on plaan minna kuule, dunno mis seis praegu on.

                              Comment

                              • Kris
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 860

                                #915
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                täiesti ulme ikka... Vaadake aknast välja kuud.. ei kujuta küll ette, et inimene seal seisnud kunagi

                                Comment

                                Working...