*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #811
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas alaska
    Kas keegi, kellel on sharkscope kasutaja, saaks mind korra aidata? PM paluks.

    pm kui siiani hakkama ei ole saanu

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #812
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Nuh sa ka kaineks juba saanud või mis rohelinekonn ???Kuidas eile läks, saite mingid mimmud ka ?

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #813
        Re: *** Juuli offtopic ***

        kaineks ei ole midagi saanud just sain koju. Sõbrad norrast tulkid ja siini käib rokkimine. Nüüd otsustasin et peab magama miski 78+ tundi on rokitud ja selle ajal magatud väga vähe. Mimmide kohapealt miskit ei tea kuna oma tüdruk jõudis pärnu. Kuis endalk läks. Meil nalja sai runnar tegi huumorit

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #814
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Ma leidsin endale mingi milfi aga sellega ka miskit erilist ei saand, kuna tal mees ootas kodus :).Ja ommiku 6 paiku akkasin taksoga pärnust tallinna poole sõitma.Aga meil oli ka päris lõbus jah.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #815
            Re: *** Juuli offtopic ***

            mul lõppes nüüd afterparty

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #816
              Re: *** Juuli offtopic ***

              djuud on elukoomas

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #817
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas leits
                djuud on elukoomas
                ei, eurokainus on

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #818
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  m itte midagi ei saa aru aga veel :D

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #819
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    kellelgi sopranode hooaegu pole plaadil vms? pole sittagi vaadtaa, mõtlesin neid vaatama hakata .. fox crimelt olen vahel vaadand...ei te amis hooaeg seal on

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #820
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      tra mul kohutav grillkana ja õlle isu .. obv pole magama saand veel ... 10 saab lendan poodi .. tõmban 6packi ..venitan sisse ja oi kui magus uni tuleb :D

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #821
                        Re: *** Juuli offtopic ***




                        Joodikule paras muidugi, aga see ei ole point siin. See tont oleks võinud selle paarisaja meetriga ka kellegi auto ära mölkida/kellegi surnuks sõita/või üldse roolis juba koomas olla. Tra, see riigi rahakoti täitmine hakkab juba igasugust normaalsuse piiri ületama. Utoopia, aga loodan, et riverdatakse midagi ära ja juhtub nii, nagu REin Veidemann viimati Terevisioonis rääkis. Kes see kõrgem võll oli, kes kuskil kinnitas, et ei tehta kvoodi alusel trahvi. Idioodid. Ma kujtan ette, kui palju praegu austus ja usaldus kukub neil praegu. Ootan huviga selle aasta andmete avaldamist.

                        Ise tean selliseid asju, mis lähiajal juhtunud:

                        Naabrimees läks üle zebra rohelisega nii, et seisis ratta kõrval, jalg pedaalil ja nagu tõukegaga lükkas üle. 250.-
                        Vahtralehega noor tsik. Ühtki rikkumist ja mingi kerge kiiruseületus. Summat ei tea, aga päris normaalne oli olnud.
                        Ja eile ägin, kuidas üle Pärnu silla kesklinna poole vasakult poolt tulid ilmselgelt turistid ( mees ja naine 40ndates ), teadmata et kogu liiklus toimub rattaga paremal. Ment kohe pidas kinni ja hakkas jaurama. Ise olin randa teel ja ei viitsinud kuulata, aga suht kindel, et tuli ära jälle väike laks.
                        Rääkimata paljudest lugudest, mis tuttavatel on olnud.

                        Ja mingit põhjendamatut mendiviha mul ei ole. Tädi endal štaasiga ment oli. Nüüd õppejõud sisekaitses.
                        Aga, mis sa ära teed, kui kõrgemalt käsk tuleb. Mundris sissemaksu-automaadid


                        Ja üldsegi, kogu see majanduslangus on kuradi täpselt planeeritud megarikaste rahakoti täitmine. Ladina-Ameerika oli sitaks heal järjel 50ndatel tänu normaalsetele kaitsetollidele ja korralikule sotsiaalsfäärile. Riigi uhkus, rikas kesklass. Aga rahvusvahelistel suurkorporatsioonidel Ford / ITT jne oli raske sinna bisnessit teha. Paar riigipööret, usa rahastus ja Milton Friedmani ( See tont oleks pidanud Nobeli asemel kuuli otsaette saama ja ma ei ole mingi hipi. Tõenäoliselt, kui endal taskud raha täis oleks, siis oleks siiralt pohhui :) ) Neoliberasim uueks riigipoliitikaks. Tulemus "majandusime", kus rikkad said megakiiresti kordi rikkamaks, kesklass jäi vaeseks ja töötus skyrocketis. Kuniks trapea Thatcher Inglismaal avastas, et sama paska saab riigipöördeta ka korraldada ja nüüd supleme kõik siin samas sitas.
                        Kahju, et Veidemani intervjuud kuskilt vaadata ei saa klipina. Või noh, ma ei ole leidnud

                        Comment

                        • Friiko
                          Jube Noob
                          • Feb 2009
                          • 158

                          #822
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas jrgn hell

                          ja ma mõtlesin et roheline on normaalne päss ..

                          Comment

                          • peokuningas
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 444

                            #823
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Finde deine Wunsch-Domain mit nur wenigen Klicks. ✓ Günstige Preise ✓ SSL-Zertifikat & ✓ 100 % deutsche Server bei freenet Mail

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #824
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas peokuningas
                              Finde deine Wunsch-Domain mit nur wenigen Klicks. ✓ Günstige Preise ✓ SSL-Zertifikat & ✓ 100 % deutsche Server bei freenet Mail
                              hahhahhahhahahhahhahaha
                              ahhahahah
                              ah
                              ah
                              ahahahahhahah

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #825
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Comment

                                Working...