*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #661
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas peokuningas
    Kasiinodes 15 eeki vist või kui mitte nii odav, siis igatahes tunduvalt odavam kui baarides.
    Aga päris paljudes kohtades raiped tirivad purgid-pudelid lahti, kuigi seaduse järgi tohivad kinniselt (kaasa) müüa.
    tohivad ka? oi blää, on vit*d siis. Peab paragrafi ja lõike pähe õppima, siis saab öö läbi alksi normaalse raha eest

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #662
      Re: *** Juuli offtopic ***

      14 donki järgi Main Eventil, Phil Ivey kümnenda stackiga!

      Pls, pea vastu neeger rsk!

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #663
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Julm, 12 tüüpi järgi, Ivey on endiselt suht täpselt bubble boy stackiga.
        Tra, kui nüüd mingi flip ei tule Tal!

        Ilgelt tahax, et Ivey selle asja ära shipiks!

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #664
          Re: *** Juuli offtopic ***

          wow sick, 20 milli chipsiga vend floppas flush over flush ja lendas kaheteistkümnendana.

          1 tüüp veel kaob, siis ongi Final table bubble ning hetkel on Iveyl top9 stack napilt!

          Edit: Oops, juba kaduski veel üx shortie ning ongi 10 järgi!!!

          oi bläää, kui Ivey bubbleks jääb! Hea on see, et Ivey võttis selle shortie välja, seega sai tsipake lisa oma stackile!!!

          The page cannot be displayed
          The request cannot be processed at this time. The amount of traffic exceeds the Web site's configured capacity.
          Sick, nüüd on kannis!

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #665
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Ivey November9's.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #666
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Wed, 15 Jul 2009 22:52:41

              Justin Smith Eliminated in 10th Place ($896,730)

              Eric Buchman opened for 650,000, Darvin Moon flat-called from the button and Jordan Smith reraised to 2.6 million from the small blind. Buchman folded and Moon called. The flop was . Smith checked, Moon bet 4,000,000, Smith moved all in and Moon called. Smith Moon The turn was the , Smith picking up an inside straight draw to a wheel. The river, though, was the and Moon took down the pot with his set of eights, eliminating Smith and setting the 2009 "November Nine." Moon has an estimated 59,770,000 chips. We'll post the remainder of the final table chip counts as soon as they're verified.
              FCK YEAH ;D
              Nüüd on põhjust Novembrini elada :D

              IVEY IVEY IVEY !!!

              EDIT: lol, 2p2 läx ka praegu vist kooma ära

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #667
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Kohe ärgates head uudised.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #668
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $110+$5 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  Hero (BB) (t1040)
                  SB (t1960)

                  Hero's M: 6.93

                  Preflop: Hero is BB with 6, Q
                  SB calls t50, Hero bets t1040 (All-In), SB calls t940

                  Flop: (t2080) 4, 5, 9 (2 players, 1 all-in)

                  Turn: (t2080) 2 (2 players, 1 all-in)

                  River: (t2080) 4 (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: t2080

                  Results:
                  SB had A, A (two pair, Aces and fours).
                  Hero had 6, Q (flush, Queen high).
                  Outcome: Hero won t2080

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #669
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas andu_andu
                    PokerStars No-Limit Hold'em, $110+$5 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    Hero (BB) (t1040)
                    SB (t1960)

                    Hero's M: 6.93

                    Preflop: Hero is BB with 6, Q
                    SB calls t50, Hero bets t1040 (All-In), SB calls t940

                    Flop: (t2080) 4, 5, 9 (2 players, 1 all-in)

                    Turn: (t2080) 2 (2 players, 1 all-in)

                    River: (t2080) 4 (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: t2080

                    Results:
                    SB had A, A (two pair, Aces and fours).
                    Hero had 6, Q (flush, Queen high).
                    Outcome: Hero won t2080
                    Only u can do it my friend. :)

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #670
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas hotcocacola
                      http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=337871

                      see käib YESi alla :D
                      pm kes bustolandis, siis see on teie steik !
                      Intervjuul tuleb alasti võtta

                      MaxPlayAgency ametlik esindaja Eestis, osaühing Smart Profit, pakub tööd erootikafilmis osalejale, kellele lubatakse tasuks 50 000 – 100 000 krooni nädalas. Töökogemus pole oluline, piisab kenast välimusest, esinemisjulgusest ja omapärast.
                      Pokkerimängijana läheb sellise summani jõudmiseks küllaltki kaua aega. Siin piisab vaid omapärast.

                      Comment

                      • Matzet
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 74

                        #671
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        kuradi hea ,et Ivey n9-s .Nüüd on vähemalt huvitav

                        Comment

                        • Friiko
                          Jube Noob
                          • Feb 2009
                          • 158

                          #672
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Keegi trio 3K€ friikale ka? kui rakeback oli eelmine periood tehtud peaks saama ;D
                          Vähemalt pühapäeval.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #673
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            trios antakse praegu 2500 raked handi eest 200 euri. huvitav palju NL25-s käsi see teeks? 25k?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #674
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              see pakkumine on vaid nendele, kes emaili said selle pakkumise!
                              ja peale selle, see on alates NL50st

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #675
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas hotcocacola
                                see pakkumine on vaid nendele, kes emaili said selle pakkumise!
                                ja peale selle, see on alates NL50st
                                huvitav miks mina siis selle pakkumise sain? ma pole trios mänginud alates 1 veebruarist. ja NL50 olen vist ainult täis peaga mänginud.
                                ok siis on asi selge. tänud info eest!

                                edit: uurisin veidi ka täpsemalt. reeglites kirjas selline lause :

                                • Ühe reigitud jaotuse saamiseks peab pangast võetud reik olema vähemalt 25 senti (€/$) või panga suurus vähemalt €$5 sellistel laudadel mille blaindid on vähemalt 0,25/0,50 NL/PL või suuremad.

                                kui või asemel oleks ja, siis peaks paika, et pead mängima alates NL50-s. hetkel saan aru, et võib ka NL25-s või väiksemas üritada.

                                Comment

                                Working...