Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #3406
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui seal PCI-E siin on siis jah ainult lowprofile tundub.

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #3407
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Panen uut komplekti kokku, kuidas tundub ? SSD ja monitorid olemas.

      Toode Tarneaeg Kogus Hind Summa
      Fractal Design ARC Mini R2 2-3 tp 69.54 € 69.54 €
      Asus H97M-Plus / Intel® H97 / Socket 1150 / mATX 1-3 tp 93.23 € 93.23 €
      Cooler Master jahutus Hyper TX3 EVO 1366/1156/1155/775/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 KOHAL 17.50 € 17.50 €
      Seasonic G Series G-450 - 450 Watt 80 PLUS® Gold Certified (SSR-450RM) KOHAL 78.65 € 78.65 €
      DDR3 Crucial Ballistix Sport 16GB (2x8GB) 1600MHz CL9 1.5V 2-5 tp 140.04 € 140.04 €
      Intel® Core™ i5-4690K Processor (6M Cache, up to 3.90 GHz) Box KOHAL 223.00 € 223.00 €
      Gigabyte GeForce® GTX 970 Windforce 3X / 4GB GDDR5 / OC / (GV-N970WF3OC-4GD) 2-5 tp 349.63 €

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #3408
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Ma muud ei oska kommenteerida, aga see video tahab tugevamat toidet.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #3409
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Ei käia päris siia, aga suht ligilähedane küsimus. Vaja progejat, kes jagab natuke vBulletini ja WordPressi. Vaja üks disainielement foorumisse juurde lisada.

          Hind kokkuleppel.

          PM saata.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #3410
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Kas PowerISO on reaalselt ka 'pahavara' või lihtsalt sellepärast Chrome jms sildistavad teda nii, et üritab mingeid Toolbare jms sitta kaasa panna? Kui on pahavara siis millist ISO-failide tarkvara kasutada?

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #3411
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Olen kasutanud ja imo pole probleeme olnud, Daemon Tools tundub parim siiani olevat. Kuigi sel on ka installeerimisel mingi venekeelne jura vahepeal, millest sittagi aru ei saa ja tuleb randomilt valida edasiviiv klikk.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #3412
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                magicdisk

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #3413
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                  Kui seal PCI-E siin on siis jah ainult lowprofile tundub.
                  Slots
                  Slot 1: Full height, PCI Express x16
                  Slot 2: Full height, PCI Express x1
                  Slot 3: Full height, half length PCI
                  Slot 4: Full height, half length PCI


                  Slot 1 peaks siis videokaardi jaoks sobima? Hinnavaatlusest isegi ei leidnud sobivat hinnaklassi, aga Galadori lehelt leidsin.

                  Galador - arvutid, sülearvutid, komponendid, tarvikud, printerid, tindid, toonerid, fototehnika, kodutehnika, telefonid. Soodsad hinnad, kiire tarne.


                  Selline peaks ju vanema arvuti puhul asja ära ajama?

                  Galador - arvutid, sülearvutid, komponendid, tarvikud, printerid, tindid, toonerid, fototehnika, kodutehnika, telefonid. Soodsad hinnad, kiire tarne.


                  Antud videokaardi puhul ei saa ma sellest võimsuse teemast aru. Mis kuradi 300W?



                  Siin ütleb imo, et toiteplokk peaks 280W olema.
                  Last edited by Potsataja; 18.11.14, 16:03.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #3414
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Mida suurema toiteka võtad seda mugavam on hiljem juppe välja vahetada, ilma et peaks toitekat uut ostma. Antud videokaardil on maksimaalne võimsusetarve 29W, kuid toitekas võiks olla minimaalselt 300W. Tähtis pole ainult W näitaja, vaid tuleb arvestada ka ampritega, mida see toitekas suudab välja anda.

                    Kui eksin siis parandage, õpin siin käigu pealt.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #3415
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Võtaksin ise kindlasti 550W-600W PSU.

                      Comment

                      • KaldaPoiss
                        Julm Donk
                        • Jan 2011
                        • 80

                        #3416
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Kas PowerISO on reaalselt ka 'pahavara' või lihtsalt sellepärast Chrome jms sildistavad teda nii, et üritab mingeid Toolbare jms sitta kaasa panna? Kui on pahavara siis millist ISO-failide tarkvara kasutada?
                        Kasutasin win7 peal DAEMON Tools Ultra ja olin väga rahul sellega.
                        Win8 peal saab otse ilma lisa progreta mount-ida.

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #3417
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Alustaks sellest ,et kas sa plaanid enda proset klokkida ? St sul on K seeria prose ,aga emaplaat on H seeria mitte Z ,ehk siis pole mõeldud selleks. Toiteplokk on täitsa piisav , full system load jääb antud komplektil 300-350w juurde.

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #3418
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            Panen uut komplekti kokku, kuidas tundub ? SSD ja monitorid olemas.

                            Toode Tarneaeg Kogus Hind Summa
                            Fractal Design ARC Mini R2 2-3 tp 69.54 € 69.54 €
                            Asus H97M-Plus / Intel® H97 / Socket 1150 / mATX 1-3 tp 93.23 € 93.23 €
                            Cooler Master jahutus Hyper TX3 EVO 1366/1156/1155/775/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 KOHAL 17.50 € 17.50 €
                            Seasonic G Series G-450 - 450 Watt 80 PLUS® Gold Certified (SSR-450RM) KOHAL 78.65 € 78.65 €
                            DDR3 Crucial Ballistix Sport 16GB (2x8GB) 1600MHz CL9 1.5V 2-5 tp 140.04 € 140.04 €
                            Intel® Core™ i5-4690K Processor (6M Cache, up to 3.90 GHz) Box KOHAL 223.00 € 223.00 €
                            Gigabyte GeForce® GTX 970 Windforce 3X / 4GB GDDR5 / OC / (GV-N970WF3OC-4GD) 2-5 tp 349.63 €
                            Alustaks sellest ,et kas sa plaanid enda proset klokkida ? St sul on K seeria prose ,aga emaplaat on H seeria mitte Z ,ehk siis pole mõeldud selleks. Toiteplokk on täitsa piisav , full system load jääb antud komplektil 300-350w juurde.

                            EDIT2: Ma soovitaks selle protsessori võtta ja emaplaat samaks jätta. http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALO...Hz-Tray-106139
                            Last edited by Mrt1989; 19.11.14, 19:08.

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #3419
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                              Alustaks sellest ,et kas sa plaanid enda proset klokkida ? St sul on K seeria prose ,aga emaplaat on H seeria mitte Z ,ehk siis pole mõeldud selleks. Toiteplokk on täitsa piisav , full system load jääb antud komplektil 300-350w juurde.

                              EDIT2: Ma soovitaks selle protsessori võtta ja emaplaat samaks jätta. http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALO...Hz-Tray-106139
                              Vahetan ära. Tänud.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #3420
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Keegi oskaks soovitada, millist monitori nendest kõige mõtekam oleks osta või teate mõnda kohta kust saaks sarnase hinnaga midagi paremat? http://www.hinnavaatlus.ee/products/...da3d22810c919a

                                Comment

                                Working...