Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3301
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mul m705, siiani täitsa fine, ei lagi jms. samas wireless keyboard k270 on täielik sitt, vahepeal on 10sec lagid, tähed ei ilmu jms .. proovisin nii ühe reciveri alla panna kui 2 erinevaga, ikka jamab. ei tea mis pull on, hiir töötab laitmatult

    Comment

    • JarmoH
      Julm Donk
      • Jun 2009
      • 73

      #3302
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Tsipa odavam M705 tundub ka hea, eriti seepärast, et patakaid vahetad max kord aastas
      Olen kasutan seda M705 mingi 2,5 aastat, töötab laitmatult ning endiselt samad patareid sees, mis uuena kaasa anti.

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #3303
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Hei arvutispetsid!
        Tahaks isale sünnipäevaks uut lauarvutit kinkida.
        Mingeid mänge ei mängi.Arvutisse suurt midagi ei salvesta.
        Peaasi, et oleks uus ja internet kiirelt töötaks.
        Põhiasi vist oleks siis uuem protsessor-oleks tänulik kui keegi seletaks.
        Muidugi interneti vaatamiseks sobib hästi iga uus arvuti aga väga aegunud värki ei tahaks ka osta.


        Tänud ette.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #3304
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Mida arvad sellisest, kompaktsest lauaarvutist:



          Saab kinnitada monitori taha lisakinnitusega, ainuke asi, mis tal lisaks ripub, on väline toiteplokk, nagu sülearvutitel. Seega ei võta ruumi, on vaikne ja piisavalt kiire internetis käimiseks. Pakuks huvi või eelistad siiski vanakooli kasti?

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #3305
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Vot ei oska midagi öelda.Palju selline maksab muidu.
            Vanakooli kast vast kindlama peale minek.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #3306
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              See on samamoodi kindel asi, selle sees on lihtsalt sülearvuti jubinad. Maksab ta kindlasti veidi rohkem, kui suur kast. Hind kokku kuskil kuni 400€
              Mul on pakkuda ka mõned suured kastid, kui see ei huvita.

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #3307
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Tahaks natuke odavamat ikka.Kuskil 200-ga saaks midagi.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #3308
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Koos Windowsiga 200€ eest?

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #3309
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Windows 7 loader töötab veatult...

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #3310
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Koos Windowsiga 200€ eest?
                      Muidu jah koos windowsiga.Oma aruga mõtlesin, et lauarvutit ikka väga odavad aga tundub, et mitte.Kjmrc sa mingis poes müügimees.Kas firma nimele saab sinu käest osta.Ma muidu Tartus ja isa sünnipäev laupäeval ei viitsi kuskilt kaugelt sebima ka hakata.Võid ka PM panna.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #3311
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Tere neti gurud. Keegi teab, kuidas thunderbirdi väljuvat meiliserverit seadistada elioni puhul? Igast sätteid olen proovinud, aga ei saa tööle.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #3312
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Elioni leht väidab, et selleks on mail.neti.ee
                          User name ja salasõna ei kasuta, port 25, TLS if available. Töötas küll. Aga ise kasutan elioni ühenduse taga gmaili smtp serverit thunderbirdis.
                          Last edited by ristijeesus; 22.09.14, 11:17.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #3313
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            Elioni leht väidab, et selleks on mail.neti.ee
                            User name ja salasõna ei kasuta, port 25, TLS if available. Töötas küll. Aga ise kasutan elioni ühenduse taga gmaili smtp serverit thunderbirdis.
                            Yayy, tänud!

                            Comment

                            • Carvix
                              Räme Fish
                              • Sep 2014
                              • 12

                              #3314
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Pöördun ka siis targemate poole, enda googeldamine ei andnud sobivat lahendit või ei oskanud õigesti otsida. Mure nimelt selles, et sai soetatud 27" monitor, algselt oli plaan ta ühendada läpaka taha ja grindida nii, et pole kasti vaja laua alla. Kuid mureks on see, et läpaka reso on oluliselt madalam kui 1920x1080 ja ei anna mingit eelist peaaegu võrreldes läpakaga.
                              Jutt segane, aga lühidalt kas kuidagi on võimalik miskit läpakas muuta või millist kaablit kasutada, et saaks läbi läpaka reso suuremaks ajada monitoril? Kas on üldse võimalik? Läpaka max praegu 13xx

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #3315
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                See sõltub sul läpaka GPU-st ehk graafika kaardist sisuliselt IMO. Kui GPU ei võimalda kõrgemat resot kuvada, siis pead mingi parema kaardi või mõne teise läpaka hankima, millel on selline kaart eks ise tead, kumb soodsam tuleb.

                                Comment

                                Working...