Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #3256
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    jama see jah, et pole key-d

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #3257
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
      Kui mul praegu aktiveeritud windows ning teen formati, kas saan sama serial nr uuesti aktiveerida või pean vana ennem kuskil resettima?
      Saad uuesti kasutada, kuid võimalik ,et pead tegema seda telefoni teel.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3258
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        kus tallinnas kaitsekilesid pannakse peale telefonile? ma ei viitsi ise jändama hakata, nagunii kõiki õhumulle kätte ei saa

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #3259
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          kus tallinnas kaitsekilesid pannakse peale telefonile? ma ei viitsi ise jändama hakata, nagunii kõiki õhumulle kätte ei saa
          Haamriga peksab lebolt mullid välja imo

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #3260
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Ketas streigib (programmid jäävadki avanema ja on not responding, arvuti end restartida ei suuda, hdtunes read speed 0,01mb/s), safe modes aga jookseb täiesti tavaliselt (avg 70mb/s read speed) kui HDTunega benchmarkida. Kus võib uba olla?

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #3261
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Siin midagi sarnast koos võimalustega, mida proovida. http://forums.majorgeeks.com/showthread.php?t=216545

              Comment

              • ninasarvik
                Jube Noob
                • May 2011
                • 124

                #3262
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Kas sellel lehel on mõni läpakas, millega saaks peale pokkeri ja filmide vaatamise ka näiteks mõnda mängu - miskit fifat (12 ja uuem) mängida


                http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/2

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #3263
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Siin midagi sarnast koos võimalustega, mida proovida. http://forums.majorgeeks.com/showthread.php?t=216545
                  Lasin Wini üle, oligi juba 2 aastane. Ei tea kas oli mingi viiruseuss küljes või milles probleem, igatahes hetkel HDTune jookseb nagu siidi.

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #3264
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas ninasarvik Vaata postitust
                    Kas sellel lehel on mõni läpakas, millega saaks peale pokkeri ja filmide vaatamise ka näiteks mõnda mängu - miskit fifat (12 ja uuem) mängida


                    http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/2
                    Mängimiseks seda ei kutsuks ,aga kõik low ja resolutisooni alla võtta peaks fifat saama pelada - iseasi kui meeldiva elamuse sa sellest saad.
                    Kõik on nad sinna ühte auku.

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #3265
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas ninasarvik Vaata postitust
                      Kas sellel lehel on mõni läpakas, millega saaks peale pokkeri ja filmide vaatamise ka näiteks mõnda mängu - miskit fifat (12 ja uuem) mängida


                      http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/2
                      300€ on raske saada läpparit, mis ei ole täielik piece of shit.



                      499€ though

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #3266
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        keegi oskab aidata kuidas zoomneti huawei modemiga torrenteid saaks tõmmata?

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #3267
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          zoomnet on elisa. Elisa piirab torrenteid päeval. Mingite portide kaudu pidi saama samas.

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #3268
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Kas mitte zoomnet aka Elisa l pole torrentid kinni keeratud ? St saab kui kasutada seedboxe või torrent over HTTP. Pole küll 100% kindel, vb mõnel siit ELisa ja toimib niisama.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #3269
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Kas nad elisaga ei jaganud netipulkasi vanasti? Ma pole absoluutselt kursis, aga jäi mulje nagu see huawei oleks nende enda teema ikka. MIngi karbike toas mis võtab vastu läbi õhu ja jagab wifina laiali majas.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #3270
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                pole mingi teemat. Zoomnet on elisa. Apple ei paku sulle ju telefonisidet, seade on suva.
                                Last edited by Oliverk; 06.05.14, 20:19.

                                Comment

                                Working...