Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #2986
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Vahepeal sain safe modes sisse vahepeal mitte. Tundub et ikka mingi kala on sees. Nüüd viskas ühe korra blue screem erroriga restardi. Kahjuks ei saanud ära salvestada mis error oli.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #2987
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Ints Vaata postitust
      Vahepeal sain safe modes sisse vahepeal mitte. Tundub et ikka mingi kala on sees. Nüüd viskas ühe korra blue screem erroriga restardi. Kahjuks ei saanud ära salvestada mis error oli.
      Tundub küll et kõvakas omadega õhtal.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #2988
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Mõte arvuti välja vahetada. Äkki keegi oskab miskit head kokku komplekteerida?

        Vajalik eelkõige mugavaks pokkerimängimiseks kuid peab vabalt hakkama saama ka videotöötlusega ja inseneriprogrammidega. Kast võiks olla VAIKNE. Hinnapiir võiks olla 1k€ äkki? Saab miskit selle raha eest?
        Olemas 2x dell u2711 monitori, hiir, klaver ja 1tb kõvakas vanast arvutist. Seega kõik muu oleks vajalik.

        Tänan ette :)

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #2989
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas Ints Vaata postitust
          Vahepeal sain safe modes sisse vahepeal mitte. Tundub et ikka mingi kala on sees. Nüüd viskas ühe korra blue screem erroriga restardi. Kahjuks ei saanud ära salvestada mis error oli.
          My Computer - Properties - Andvance system settings - Advance - Startup and Recovery - Automatically restart eest võta linnuke ära, siis saad Bluescreen i errori üles kirjutada.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #2990
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Mõte arvuti välja vahetada. Äkki keegi oskab miskit head kokku komplekteerida?

            Vajalik eelkõige mugavaks pokkerimängimiseks kuid peab vabalt hakkama saama ka videotöötlusega ja inseneriprogrammidega. Kast võiks olla VAIKNE. Hinnapiir võiks olla 1k€ äkki? Saab miskit selle raha eest?
            Olemas 2x dell u2711 monitori, hiir, klaver ja 1tb kõvakas vanast arvutist. Seega kõik muu oleks vajalik.

            Tänan ette :)
            Klick pakub suures valikus elektroonikat, digikaupasid ja kodutehnikat. Järelmaksuvõimalus ja kiire tarne. Tutvu toodetega ja tee ost mugavalt meie e-poes!


            Konfigureeri nupu alt saad veel fine-tuneda.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #2991
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              http://www.ordi.ee/EPood/Product.asp...emID=9910-1648

              Konfigureeri nupu alt saad veel fine-tuneda.
              ei ja veelkord ei.
              Kes julgeb veel tänapäeval ilma SSD kettata teisele inimesele arvutit soovitada. Tee siia teema ja küsi reaalselt best bang of buck arvutit. http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=8

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #2992
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Panin kokku ühe. Rõhk on sõnadel kvaliteet ja vaikus. Kindlasti saaks ~150 odavamalt, kui seda reeglit rikkuda. PS ei tea kui vajalik sulle eraldi seisev videokaart on? Siiski, kui kasutad videotöötluseks või renderdamiseks on Cuda corest abi. Sai valitud keskklassi nvidia kaart, millel on aftermarket cooler(väga vaikne). Kui on küsimusi anna teada.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #2993
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                  Panin kokku ühe. Rõhk on sõnadel kvaliteet ja vaikus. Kindlasti saaks ~150 odavamalt, kui seda reeglit rikkuda. PS ei tea kui vajalik sulle eraldi seisev videokaart on? Siiski, kui kasutad videotöötluseks või renderdamiseks on Cuda corest abi. Sai valitud keskklassi nvidia kaart, millel on aftermarket cooler(väga vaikne). Kui on küsimusi anna teada.

                  Väga hea kast. Muidugi kui lepid ka 120 gb SSD kettaga saaksid vast gtx 770 kaardi kasti.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #2994
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                    Väga hea kast. Muidugi kui lepid ka 120 gb SSD kettaga saaksid vast gtx 770 kaardi kasti.
                    Sinna võiks peale 250GB SSD visata veel mingi HDD ka paarisajase. Muidu tundub jah ok kast.

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #2995
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Tal vanast kastist 1tb ketas alles..... See ongi 2x4gb kit.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #2996
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Sinna võiks peale 250GB SSD visata veel mingi HDD ka paarisajase. Muidu tundub jah ok kast.
                        Kirjutas spets ju, et HDD olemas.

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #2997
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                          ei ja veelkord ei.
                          Kes julgeb veel tänapäeval ilma SSD kettata teisele inimesele arvutit soovitada. Tee siia teema ja küsi reaalselt best bang of buck arvutit. http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=8
                          1) küsija ütles, et tal on HDD juba olemas ja seda eraldi ei taha
                          2) keegi ei keela sul "Konfigureeri" nupu alt HDD SSD vastu vahetada (+13€)

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #2998
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            1) küsija ütles, et tal on HDD juba olemas ja seda eraldi ei taha
                            2) keegi ei keela sul "Konfigureeri" nupu alt HDD SSD vastu vahetada (+13€)
                            Kingstoni oma on sitt.

                            Comment

                            • Jazzyl
                              Jube Noob
                              • Feb 2012
                              • 142

                              #2999
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas Ints Vaata postitust
                              Vahepeal sain safe modes sisse vahepeal mitte. Tundub et ikka mingi kala on sees. Nüüd viskas ühe korra blue screem erroriga restardi. Kahjuks ei saanud ära salvestada mis error oli.
                              Kõvaketas. Pane mõne lauaarvuti külge ja lase kõvaketta bad sectorsite test teha.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #3000
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Ma tänan väga. Kast näeb kah soliidne välja. Arvatavasti lasen selle kokku komplekteerida. Kust need hinnad pärit muidu?

                                Muidu kuulsin veel kuskilt, et amd pidi videorenderdamisega paremini (kiiremini) hakkama saama. Kuidas kommenteerite seda väidet?
                                Last edited by Kotkas1000; 21.11.13, 17:33.

                                Comment

                                Working...