Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1141
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas oTT Vaata postitust
    Keegi oskab öelda, miks mul spoilerid ei avane 99% ajast. Tra nii kettasse ajab :D
    Aitäh!
    Äkki tuleb mingi javascript or smth enableda browseris?

    Comment

    • HenryPKR
      Räme Fish
      • Dec 2010
      • 14

      #1142
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Tere, mul on arvutiga probleem, mis seisneb selles, et windows 7 jookseb pidevalt kokku kui pokkerit mängin. Mängin Full Tiltis ja paralleelselt jooksevad veel HEM ja TableNinja FT.
      Saan mängida umbes paarkümmend minutit, ei ole mingit märki, et arvuti jääks ennem aeglaseks vms.
      Tegemist on siis MacBook Pro'ga kus on kõvaketas jaotatud kaheks, mille üks osa on ainult win 7 päralt.
      Arvutis on ressurssi piisavalt ja hiljuti sai format tehtud, muuks win7 ei kasutagi, peale pokkeri, seega mingit jama ka täis pole.

      Ehk on mingi Tableninja case jälle ?!

      Pisut ebamäärane küsimus, kuid ehk kellelgi on taolist probleemi olnud viimasel ajal ja sellele mingi lihtne lahendus.

      Comment

      • Madis_89
        Grinder
        • Feb 2009
        • 841

        #1143
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Kui tableninjat kahtlustad, siis eemalda see näiteks ja proovi jälle paarkümmend minti+ sessi.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1144
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Plaan soetada 23"-24" monitor. Vaatan siit hinnavaatlusest, valik suht kirju. Pole mingi monitori spets ja peale resolutsiooni ja hd näitude midagi muud ma toote lisainfost välja ei loe. Samahästi võiks pimesi valida lihtsalt.

          Keegi oskab mõnda eraldi välja tuua oleks tänulik. http://www.hinnavaatlus.ee/products/...a3a86f#results

          Kui on paremaid kohti, kust tellida siis andke tuld.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1145
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Plaan soetada 23"-24" monitor. Vaatan siit hinnavaatlusest, valik suht kirju. Pole mingi monitori spets ja peale resolutsiooni ja hd näitude midagi muud ma toote lisainfost välja ei loe. Samahästi võiks pimesi valida lihtsalt.
            Keegi oskab mõnda eraldi välja tuua oleks tänulik. http://www.hinnavaatlus.ee/products/...a3a86f#results
            Kui on paremaid kohti, kust tellida siis andke tuld.


            Mis sa ikka möllad. Võta http://foorum.pokkeriprod.com/showth...a-monitor-Benq ära, ainult vaata, et cashi maksad peale kätte saamist või lähed ise kohale.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1146
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Eks ma uurin. Aga müüa kaks korda odavamalt ja pärast 1kuud pp foorumis. Lõhnab kahtlaselt

              Comment

              • vass
                Jube Noob
                • Jan 2010
                • 181

                #1147
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                mul ka mure. arvuti on hirmsasti 888 softiga lagima hakanud. proovisin softi reinstallida ei mõiganud. Lauad ei avane nii kiiresti, laual klikkides ei lähe kohe aktiivseks jne jne. Lasin arvuti aVastiga üle viiruseid ei leidnud, äkki mingi spyware? Hem töötab ka kuidagi aeglasemalt, väga ei tahaks formatti teha. Äkki mõni särav lahendus? Kui segane siis küsige:)

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #1148
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas mehumble Vaata postitust
                  Ja avastasin ka, et mõned kestavad kuni 3a.....
                  Paistab, et leidsin omale meeldiva toote
                  kui turniire mängid siis kestab vähem

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #1149
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Siuke küsimus,et tahaks windowsi pokkeri jaoks eraldi useri teha,aga hemi kohapealt küsimus,et kui hem trackib seal teises useris käsi siis kui tavalises useris hem avada kas need käed on seal ka olema v6i ongi eraldi?

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #1150
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Siuke küsimus,et tahaks windowsi pokkeri jaoks eraldi useri teha,aga hemi kohapealt küsimus,et kui hem trackib seal teises useris käsi siis kui tavalises useris hem avada kas need käed on seal ka olema v6i ongi eraldi?
                      HEM hoiab oma käsi ikka andmebaasis ja selles osas ei tohiks vahet olla, et mis kasutaja alt käsi mängid.
                      Tegelikult pannakse ju HEM administratori õigustes niikuinii käimas, et vahet pole.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #1151
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        kui mul hetkel PC-l 2gb apacheri mälu ning ma tahan sinna juurde panna mälu mis on Kingstoni oma siis kui suure tõenäosusega nad koostööd tegema hakkavad? Mulle vajalikku mälu atf-s polnud ning sai lolli pealga esimesena ostetud selline apacher mis ei sobinud. Saatsin tagasi ja nad pakkusid nüüd mulle kingstoni oma mis vb sobib. Hetkel seesoleval mälul olid sellised tagid: P/N02GE800C5NBGC
                        S/N 580950511426

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1152
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Tänud kuco.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #1153
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Probleem on selline, et täiesti suvalisel hetkel kadus Elioni Wifi ära, aga tagasi see enam kuidagi tulla ei taha. Network and Sharing Center'i all näitab et võrguga on signaal olemas ( ja seda näitab ka ruuteri kontrollpaneelis ), aga Internetiga ühendust ei saa. Kui lasta arvutil diagnoosid mis viga võib olla, siis annab veateateks: "Your DNS server might be unavailable".
                            Proovisin ühendada ennast ka teise võrku ja tolle puhul näitab ruuteri kontrollpaneelis, et IP Addressi, Subnet Mask'i, Gateway, DNS1 saab kätte ja mingisugune signaal on ka olemas, aga Network and Sharing Center'i all näitab nüüd, et "The DNS server isn't responding".
                            Kas tegemist on Elioni poolse veaga ja peaksin nendega selle asjus kontakteeruma, kuna Elioni võrgu puhul ei saa IP Addressit, Subnet Mask'i, Gateway'd, DNS1 kätte?

                            Proovinud olen ka DNS'i muutmist ja ruuteri restarti. Kumbki pole kuidagi aidanud.

                            Comment

                            • armiido
                              Julm Donk
                              • Nov 2010
                              • 57

                              #1154
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Endal ka probleem mida olen juba nii koffer.ee-sse ,kui ka arvutifoorum.ee-sse postitanud ja pole seni veel abi saanud.
                              Aga proovin siis siin õnne ,äkki on kellegil kogemusi ja tead piisavalt ,et aidata.

                              Probleem seisneb siis selles ,et arvuti lülitab automaatselt sisse siis ,kui teda välja lülitada.
                              Lähen start menüüsse vajutan "shut down"
                              Siis viib vajalikud protsessid läbi,lülitab välja.Kõik on must ja vaikne 1 sekund ja siis lülitab jälle sisse.

                              Windowsiks on Vista 64bit ja tähtsamad riistvara andmed leiad siit: Probleem seisneb siis selles ,et arvuti lülitab automaatselt sisse siis ,kui teda välja lülitada.
                              Lähen start menüüsse vajutan "shut down"
                              Siis viib vajalikud protsessid läbi,lülitab välja.Kõik on must ja vaikne 1 sekund ja siis lülitab jälle sisse.

                              Üldised arvuti andmed: http://www.xfire.com/profile/armido110/

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #1155
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


                                Esimene link googlest.

                                Comment

                                Working...