Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Bikewarrior
    Bännitud
    • Apr 2009
    • 283

    #121
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    mul suht vana läppar hp nx6125
    viga selles et sisse lülitades hakkab tihtipeale klõpsima ja ei boodi üles ehk ekraan pilti ette ei võta.
    vahel nussin 10min ennem kui tööle saan

    kas viga võib olla läppari toiteplokis?

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #122
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Bikewarrior

      viga selles et sisse lülitades hakkab tihtipeale klõpsima ja ei boodi üles ehk ekraan pilti ette ei võta.
      Windowsi oled vahetanud?
      Hmmm klõpsima?! See peaks rohkem sellele viitama ,et kõvaketas hakkab ära surema..

      Comment

      • Bikewarrior
        Bännitud
        • Apr 2009
        • 283

        #123
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        loodan et viga pole kõvakettas..vahest peale klõpsimist boodib üles ka aga pilti ei tõmba ekraanile ette.
        klõpsib nagu nii et suretab välja ja proovib uuesti tööle minna.
        windowsi vahetasin küll panin uuema xp sp3 peale..peale seda viga ilmneski aga arvan et pole sellest.

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #124
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Pole küll suur asjatundja, aga minu teada ei ole midagi muud, mis klõpsida saab :-\

          Comment

          • koer55
            Julm Donk
            • Mar 2009
            • 48

            #125
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas Bikewarrior
            mul suht vana läppar hp nx6125
            viga selles et sisse lülitades hakkab tihtipeale klõpsima ja ei boodi üles ehk ekraan pilti ette ei võta.
            vahel nussin 10min ennem kui tööle saan

            kas viga võib olla läppari toiteplokis?
            Toiteplokis vaevalt, füüsilist plõksumist teeb tõesti enamasti kõvaketas, tee tagavarakoopiad ruttu kõigest, mis tundub vajalik, enne kui täitsa saba annab. A pole hullu ka ju kui data kätte saad, sellisele kettad suht odavad ja lihtne vahetada ka.

            Comment

            • Bikewarrior
              Bännitud
              • Apr 2009
              • 283

              #126
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Nojah kui läheb õhtale siis õhtale...loodan ehk niipea veel mitte ja kui arvuti töötab siis mingeid probleeme ei esine ainult sisselülitamisel. Ainuke vajalik asi arvutis on handhistory :D aga selle saan starsist kätte igal ajal nii ehk naa.

              Comment

              • Bikewarrior
                Bännitud
                • Apr 2009
                • 283

                #127
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Ega kellegil wifi ruuterit pole müüa?? hädasti oleks tarvis. kui on siis PM

                Comment

                • volga
                  Julm Donk
                  • Jul 2009
                  • 79

                  #128
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Keegi oskab soovitada mõnda head tasuta video töötlemis programmi?

                  Comment

                  • JJsuited
                    Räme Fish
                    • Jan 2009
                    • 18

                    #129
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas volga
                    Keegi oskab soovitada mõnda head tasuta video töötlemis programmi?
                    kräkitud sony vegas

                    Comment

                    • koer55
                      Julm Donk
                      • Mar 2009
                      • 48

                      #130
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas volga
                      Keegi oskab soovitada mõnda head tasuta video töötlemis programmi?
                      Virutaldub

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #131
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas volga
                        Keegi oskab soovitada mõnda head tasuta video töötlemis programmi?

                        iga winowsiga on kaasas: windows movie maker (start menüüst leiad)
                        sellega peaks asjad ära ajama :D
                        aga ilmselgelt kui soovid kõrgemal tasemel tegutseda siis...noo valik on suur.....
                        hetkel kahte suurt nime ei mäleta...aga kunagi olin mitu kuud praktikal videotöötlusfirmas vms....seal sai neid kasutatud :D

                        üks oli mingi Adobe oma

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #132
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Mul siis mure järgmine :)

                          Läpakal on peal XP ja kõvaketas on jaotatud kaheks, ning nüüd tekkis peale update ( arvatavasti, täpselt ei tea) kettale kuhu windows installitud pole, vaid on kõik muu vajalik, mingid kaks kahtlast kausta numbrid ja tähed nimes ning ära neid kustutada ei saa, ütleb "acess denied". kaustu avades midagi aru ei saa mis seal on ja kust tekkis :D. Lasin antiviirusega läbi kõik nagu ok aga mind õudsalt häirib see ja tahaks nendest kaustadest lahti saada või siis teisele kettale saada.

                          Oskab keegi aidata :P

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #133
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Äkki tegemist uprade ajutiste temp kataloogidega. Proovi disk cleanup teha ning vaata, kas kaovad ära.

                            start->run->Cleanmgr.exe

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #134
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              tegin ei kadunud :D

                              võimalik et mul jäi esimesel kettal ruumi väheks mingi 2GB ja äkki sellepärast tegi teisele kettale? aga kuidas selle minema saaks? :)

                              Comment

                              • koer55
                                Julm Donk
                                • Mar 2009
                                • 48

                                #135
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Mis nimed neil kaustadel on täpselt siis?

                                Comment

                                Working...