Tere! Kindlasti on paljusid siit foorumist,kes käivad ülikoolis ja on teinud mõne uurimuse(ükskõik millest, sotsioloogilisest probleemist vms millestki muust) st uurimustöö. Äkki keegi on nõus oma uurimust jagama,et näeksin kuidas te seda koostasite. (võib olla ka 1 kuruse oma, ei pea olema täpselt järgitud metodoloogiat jms)
Kui keegi on nõus näitama margus420@gmail.com, oleksin väga tänulik
Kui keegi on nõus näitama margus420@gmail.com, oleksin väga tänulik
Comment