Uurimstöö

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    Uurimstöö

    Tere! Kindlasti on paljusid siit foorumist,kes käivad ülikoolis ja on teinud mõne uurimuse(ükskõik millest, sotsioloogilisest probleemist vms millestki muust) st uurimustöö. Äkki keegi on nõus oma uurimust jagama,et näeksin kuidas te seda koostasite. (võib olla ka 1 kuruse oma, ei pea olema täpselt järgitud metodoloogiat jms)

    Kui keegi on nõus näitama margus420@gmail.com, oleksin väga tänulik
  • faronel
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 228

    #2
    Re: Uurimstöö

    Mis eesmärgil sul sellist sorti teadusuuringut vaja?

    Tähendab, ma võin soovi korral jagada oma õppematerjale (erinevate erialade bakalaureuse ja magistritööd - sotsioloogia, psühholoogia, eripedagoogika valdkonnas, mis mul arvutisse kuhjunud mu õppetöö käigus), aga kui tegemist on inimesega, kes pole veel statistikaga (ma ei mõtle aritmeetiline keskmine ja sagedustabelid, vaid ikka faktoranalüüs, dispersioonianalüüs, multilineaarsed mudelid jms pask), siis töö lugemisest on vähe kasu.
    Teine küsimus oleks meetodi sisuline pool. Uuringud võivad olla kerged ja rasked. Võivad olla vaatlused, eksperimendid, kvaasi-eksperimendid, küsimustiku-põhised uuringud jne.

    Igatahes: mis eesmärgil oleks sellist sorti tööd vaja? Miks just "sotsioloogiline" tuli jutuks?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: Uurimstöö

      ma uurisin 11. klassis keemilisi metalle .. aga ma ei tea kas enam alles on ... 2 kursuse jooksul ülikoolis pole pidanud tegma ühtegi "uurimist". paar projekti tho on ikka olnud

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #4
        Re: Uurimstöö

        sellist asja nagu uurimustöö ei ole olemas. on kas uurimus või uurimistöö.

        Comment

        • Helmps
          Grinder
          • Oct 2008
          • 828

          #5
          Re: Uurimstöö

          krt ma tegin keskkooli kümnendas kah uurimustööd, aga vaatasin vana e-maili läbi, kus teadsin selle olevat, aga huiatki. ei ole nii mitmeid aastaid siiski arhiivis säilinud.

          Kui õigesti mäletan, oli teemaks "Pajakinnaste ja köögikäterättide kulumise erinevuse võrdlus sõltuvalt leibkonna keskmisest sissetulekust"

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: Uurimstöö

            mida viittu, debiilsemat teemat pole võimalik enam leida

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #7
              Re: Uurimstöö

              Algselt postitas Helmps
              krt ma tegin keskkooli kümnendas kah uurimustööd, aga vaatasin vana e-maili läbi, kus teadsin selle olevat, aga huiatki. ei ole nii mitmeid aastaid siiski arhiivis säilinud.

              Kui õigesti mäletan, oli teemaks "Pajakinnaste ja köögikäterättide kulumise erinevuse võrdlus sõltuvalt leibkonna keskmisest sissetulekust"
              SICK PERSON :)

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #8
                Re: Uurimstöö

                Algselt postitas leits
                mida viittu, debiilsemat teemat pole võimalik enam leida

                Igati loogiline teema imo, mõni teeb ise, mõni ostab ja mõni saab hea idee teiste mineviku ideedest.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #9
                  Re: Uurimstöö

                  Algselt postitas marguzz22 Vaata postitust
                  Tere! Kindlasti on paljusid siit foorumist,kes käivad ülikoolis ja on teinud mõne uurimuse(ükskõik millest, sotsioloogilisest probleemist vms millestki muust) st uurimustöö. Äkki keegi on nõus oma uurimust jagama,et näeksin kuidas te seda koostasite. (võib olla ka 1 kuruse oma, ei pea olema täpselt järgitud metodoloogiat jms)

                  Kui keegi on nõus näitama margus420@gmail.com, oleksin väga tänulik
                  on veel vaja?

                  Comment

                  Working...