Re-buy turnament vs Freezeout turnament

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #16
    Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

    mulle meedivad just prima turniirid täpselt paraja(väikese) fieldi pärast.
    näiteks 50K, 30KR jne. on pea alati 5-15K overlay sees.
    ja näiteks 30KG rebuyl käib kohati ikka väga hull lammutamine. aga vist on täitsa joppamise asi,kuhu lauda satud. aga tihti on eelpool mainitud kohene rebuy ja premiumi ootamine rebuy tirniiri 1h parim taktika.

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #17
      Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

      Rebuydel pole ju häda midagi. Mulle meeldib lammutada:) Tuleb aga kohe alguses aru saada, et freezout ja rebuy on üsna erineva strateegiaga ja varuda valmis 3-4 buyini rebuyde+addoni jaoks ning mängida esimese tunni loosemalt:) No oleneb lauast muidugi. Küsiks pigem, et milline peaks olema avg stacki ja rebuytava summa jagatis (ratio), mille puhul ei tasu enam uut (kahekordset) rebuyd teha? Selle kohta pole ma kuskilt mingit teooriat juhtunud leidma. Ja kas on mõni põhjus mitte addoni teha (väga suur stack? kui suur võrreldes avg stackiga? liiga väike stack? kui väike võrreldes avg stackiga? )

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #18
        Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

        Algselt postitas kilu6
        Rebuydel pole ju häda midagi. Mulle meeldib lammutada:) Tuleb aga kohe alguses aru saada, et freezout ja rebuy on üsna erineva strateegiaga ja varuda valmis 3-4 buyini rebuyde+addoni jaoks ning mängida esimese tunni loosemalt:) No oleneb lauast muidugi. Küsiks pigem, et milline peaks olema avg stacki ja rebuytava summa jagatis (ratio), mille puhul ei tasu enam uut (kahekordset) rebuyd teha? Selle kohta pole ma kuskilt mingit teooriat juhtunud leidma. Ja kas on mõni põhjus mitte addoni teha (väga suur stack? kui suur võrreldes avg stackiga? liiga väike stack? kui väike võrreldes avg stackiga? )
        lammutamisel pole erilisi eeliseid. ainukesed asjad,milleks võib kohe alguses lammutada, on imago loomiseks ja mängu nn käima tõmbamiseks. selle arvelt makstakse hiljem kergemini välja.
        add onni ise ei tee siis kui stack on suur ja add onn annaks juurde vähem kui ca 15%.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

          Algselt postitas vsiu100
          mulle meedivad just prima turniirid täpselt paraja(väikese) fieldi pärast.
          näiteks 50K, 30KR jne. on pea alati 5-15K overlay sees.
          ja näiteks 30KG rebuyl käib kohati ikka väga hull lammutamine. aga vist on täitsa joppamise asi,kuhu lauda satud. aga tihti on eelpool mainitud kohene rebuy ja premiumi ootamine rebuy tirniiri 1h parim taktika.
          pluss üks

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #20
            Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

            Tuleb veel meelde, et kunagi katsetasin, et kui suur peaks olema rebuy turnade algne overlay, et see säiliks kuni addoni lõpuni.
            Väike uurimus siin:


            Sellest väikesest samplest järelduks, nagu peaks turniiri alguses küllalt suure fieldi puhul olema alla 35% prizepoolist sisse makstud, et lõpuks jääks midagi ka overlay jaoks. Kellelgi muid tähelepanekuid? Kui palju seal 30K R turniiril alguses prizepoolist sisse makstud on, kui lõpuks jääb $5K overlayd?

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #21
              Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

              Algselt postitas kilu6
              Tuleb veel meelde, et kunagi katsetasin, et kui suur peaks olema rebuy turnade algne overlay, et see säiliks kuni addoni lõpuni.
              Väike uurimus siin:


              Sellest väikesest samplest järelduks, nagu peaks turniiri alguses küllalt suure fieldi puhul olema alla 35% prizepoolist sisse makstud, et lõpuks jääks midagi ka overlay jaoks. Kellelgi muid tähelepanekuid? Kui palju seal 30K R turniiril alguses prizepoolist sisse makstud on, kui lõpuks jääb $5K overlayd?
              mängijaid on ca 300-400. kui võtta 340x25= 8500(340, et lihtsam arvutada)esialgne sissemaks siis.
              hinnanguliselt 1/4 mängijatest maksab ainult sissemaksu,selle kaotades out. 85x25=2125
              1/2 mängijatest teeb 1 rebuy+add onn, 170x75=12750
              1/4 mängijatest teeb 2-8 rebuyd+add onn,85x125=10625
              kokku 2125+12750+10625=25500.-
              numbrid on mul lakke vaadates saadud. aga proportsionaalselt on selline mulje jäänud.
              50K on eriti lihtne, 399 osavõtjat, 110$ freezout :)

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #22
                Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                Nojah, selle minu 35% teoreemi puhul siis tuleb 30K R turniiri puhul overlay, kui algne sisseost on 30K*35% = 10.5K / 25 = 420
                St. et kui mängijate arv on alla 420, siis tuleb overlay antud turniiri puhul.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #23
                  Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                  tundub, et need arvestused olid enam vähem õigesse auku, sest
                  selle 30K guar. overlayd hakkasid rahakotile prima jaoks. nyydsest on antud turniir 20K. kurb.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #24
                    Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                    Nu Burget ja muud omanikud loevad ka ju foorumeid...Miks nad peaksitki heategevusega tegelema.
                    Aga jah minule kui overlay pedele,see 30k ka eriti atraktiivne polnud -overlay jäi harilikult nii paar tuhat ehkl suurendas su ROI-d mingi ehk 10-15%
                    Spetsiaalselt küll ei kutsunud mängima

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                      See 30k guarantee oli 25+R ja overlay miski 10k?

                      Kui nii, siis Te mängite ikka väga valesid turniire, õigetele näpuga näitama ei hakka.

                      Comment

                      • mihke666

                        #26
                        Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                        ise eelistan rebuy turnasi starsis, mujal freezeoute;>

                        Comment

                        Working...