Re-buy turnament vs Freezeout turnament

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Yokker
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 207

    #1

    Re-buy turnament vs Freezeout turnament

    Milline turniir on teie arust kasulikum ja parem kas rebuy või freezeout turniir.
    Rebuy on muidugi sellepärast hea.et sinu esimen eksimus ei lõpeta veel su turniiri kui sul on rebuy raha olemas ning algul on kindlam mängida ning lauad jube fishyd...Freezeout mis mulle isiklikud meeldib rohkem ning ka tulemused on siiani nendes paremad olnd... on minu arust parem selle poolest,etinimesed langevad algul kiiremini välja ning kui algul juhtub kaart jooksma ning saad stacki üles võid suht kindel olla ,et pead lõpuni vastu kartmata,et mõni rebuyst tuulutaja vend mõne kongreetse suckaudi su vastu teeb...muidugi pole see välistatud ka freezeoud turniiris kuid siiski tundub mängu pilt ilusam vähemalt alguse osas freezeout turniiridel.
  • Klamber®
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2008
    • 335

    #2
    Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

    freezout,

    ära siis tee valesid otsuseid
    aga ilgelt kettasse ajavad need ahvid kes RB-del any2-ga lahmivad AI lootuses stäkki mitmekordistada ja siis rahulikult mängima hakata.
    eks tegelikult see on maitse asi.
    mulle maitseb freezout

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #3
      Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

      Freezeout (Y).

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

        Freezeout, kuna mulle endale ei meeldi lahmida ja ei meeldi, kui teised ka lahmivad. Kui tegid vea, siis pead ka karistatud saama ja liitu pealtvaatajate seltksonnaga :)

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

          Kui rääkida Prima võrgust, siis mulle meeldivad rebuy turnad ka, sest seal lahmitakse tihti liiga loose ja ei ole eriti problemaatiline tight-ABC mänguga endale 3-4 kordset stacki saada esimesel tunnil. Muidu meeldib freezeout, sest seal saab agressiooniga rohkem chippe.

          Comment

          • Yokker
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 207

            #6
            Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

            Just vahel on hea rebuy kui kaart jookseb algul...eriti veel väikese sisseostuga turnadel kus käib algul samal laadne mäng nagu mõnes lambi freerollis

            Comment

            • mcbethk
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 687

              #7
              Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

              Freezout

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                Meeldib freezout-miks?
                Viimastel ajal on rebuy turnadel toimunud suht nitistamine,hoitakse oma rahast 10 küünega kinni.
                Ei anta enam kergelt stakki
                Ja lisaks freezoudiga sa kontrollid nn mängu(keskmist stakki,mis on fl keskmine stakk jne)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                  Algselt postitas privador
                  Meeldib freezout-miks?
                  Viimastel ajal on rebuy turnadel toimunud suht nitistamine,hoitakse oma rahast 10 küünega kinni.
                  Ei anta enam kergelt stakki
                  Ja lisaks freezoudiga sa kontrollid nn mängu(keskmist stakki,mis on fl keskmine stakk jne)
                  mis buy-iniga rebuy turniiridest sa räägid? Prima pühapäevane 60+R turniiril ei koonerda keegi chipsidega.. Rääkimata väiksemate buy-inide turnadest.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #10
                    Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                    mis buy-iniga rebuy turniiridest sa räägid? Prima pühapäevane 60+R turniiril ei koonerda keegi chipsidega.. Rääkimata väiksemate buy-inide turnadest.
                    nu viimati kui seda 60R mängisin ikka suht nitimäng käis.Nt võeti mitmel korral timebank-e rebuy ajal,et kas ikka callida 2 top paariga allinne jne...Vb mina olen tõesti see idioot ,kes satub rebuy ajal nitilauda ja teistes laudades käib lammutamine.
                    Rebuy turna eelis on see kui sa saad rebuy ajal nn valuet rebuy lammutuste teel

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                      Algselt postitas privador
                      nu viimati kui seda 60R mängisin ikka suht nitimäng käis.Nt võeti mitmel korral timebank-e rebuy ajal,et kas ikka callida 2 top paariga allinne jne...Vb mina olen tõesti see idioot ,kes satub rebuy ajal nitilauda ja teistes laudades käib lammutamine.
                      Rebuy turna eelis on see kui sa saad rebuy ajal nn valuet rebuy lammutuste teel
                      Maybe jah said keskmisest "nitima" laua aga mängijad on seal ikka väga kohutavad. Paljud on satikalt kvalifitseerinud ja rebuy-d ei tee, istuvad tightilt ning saad päris kenasti neid stealida ja lõpus, kui blindid suured on sul stack rebuy teel suurem ja väga lihtne neid pushida. Teised on jällegi need, kes rebuy teevad ning raha annetavad ja MITTE VÄHE. Minu lemmik rebuy ja ühtlasi ka pühapäeva suur turniiri internetis.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #12
                        Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                        See on hea turna jah ning viimane kord kasvatasin esimese tunniga stacki 5x-ks tänu rebuytajatele ning neid tehti ikka HULGI!!! Täpselt sama lahmimine käis nagu igal teisel turnal. Paraku hindasin hiljem ise AKs lehte üle ning sain QQ käest sugeda.

                        Comment

                        • Keegikolmas
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 65

                          #13
                          Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                          Endale meeldib kindlasti Freezout.
                          Eriti prima 3K nüüd vist 3.5K ja 6K või nüüd 7K.
                          Muidugi pühapäevane 175K on ka viisakas kui madrebuy üle elad :D

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #14
                            Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                            Minul on freezeoutidel probleem stacki kasvatamisega, aga rebuydel ma esimese tunni ajal tavaliselt võtan kohe double stacki ning mängin ainult premiumeid ning tihtipeale on mul juba 4 kordne stack pärast esimest tundi :D See käib eriti PS'i 3$ rebuy kohta, kus esimene tund pokkerit küll mängida ei saa, kahest - kolmest premium käest piisab, et okei stack saada :)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Re-buy turnament vs Freezeout turnament

                              Aga starsis on fieldide suurused ka kohutavad.

                              Comment

                              Working...