Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]
kuidas seda stiili nimetatakse, kus mingi tite lälin on läbiv teema ja siis ilge biit käib? Energy FM on nüd täis seda, selline pinin käib ja siis ta pudikeeles midagi räägib ja siis tuleb drop.
sama piinlik nagu superstaarisaate esimesed saated, jällegi. või siis Eesti komöödiatelešõud.
kuidas seda stiili nimetatakse, kus mingi tite lälin on läbiv teema ja siis ilge biit käib? Energy FM on nüd täis seda, selline pinin käib ja siis ta pudikeeles midagi räägib ja siis tuleb drop.
sama piinlik nagu superstaarisaate esimesed saated, jällegi. või siis Eesti komöödiatelešõud.
Comment