Mis erakonna poolt hääletaksid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #31
    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Algselt postitas BuildUp
    Reformi poolt. Peaasi, et Keskerakond ei saaks võimule ning üleüldiselt on mul ükskõik sellest poliitikast - Ainuke asi, mis vast huvitab/ärritab oleks see kui vastu võetaks astmeline tulumaks.
    +100

    ise täielik rott, aga rikaste karistamine on täielik debiilsus

    Erakondadest ei oska kedagi valida. Ühed lohhid kõik. eesti on nii väike riik, ja ladvik nii väike, et kõik käivad nagunii mingil tasandil läbi ja keeravad koos sitta.

    Kui saaks valiks kuningriiklasi pulli pärast. A euroopase tra tegelt kas tarand või Helme. Helem osades asjades liiga konservatiivne, aga muiud lahe sell ja arvamuslood temalt on NUTS!

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #32
      Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

      Nende valimistega ei saa mitte keegi ju võimule, vaid mõned poliitikud lähevad eesti poliitikast minema. Nagu juhtus Siim Kallasega, kelles mina pole aastaid midagi kuulnud. Kui Savisaar kah minema läheks, siis ma annaks talle hääle. Aga ta ei lähe ju. Saadab sinna mingisuguse järjekordse jüngri ja läheb nagu alati: money talks, bullshit walks.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #33
        Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

        €dgar CaviCaaP

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #34
          Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

          Imo on RE poolt hääletajad samaväärsed KE poolt hääletajatega.

          Comment

          • MIKE_K6o
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 221

            #35
            Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

            Comment

            • Maheaatom
              Grinder
              • Oct 2008
              • 958

              #36
              Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

              Üldiselt ei ole mõtet valimistel hääletada marginaalide (üksikkandidaadid, tundmatud või p...ekukkunud erakonnad) või klounide poolt. Nad ei otsusta midagi ning sisuliselt on teie hääl raisatud. Kui vihkate Savisaart, siis valige IRL; kui vihkate Laari, siis valige KE jne. Kui mitte keegi ei meeldi, siis valige tugevatest tegijatest see, kes on kõige vähem antipaatsem.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #37
                Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                Algselt postitas rrrr
                Mind huvitaks hoopis mis erakond pokkerimängijaid toetab. Vat läheb meie kallis liberaal Kristiina või Silver parlamenti istuma ja mõne hetke pärast mõtleb suurest igavusest endale välja hobuse, mille seljas saab ratsutada. Nagu Mikko hakkas naisõiguslust suureks puhuma. Aga Silver Või Kristiina arvab hoopis, et mängusõltlasi tuleks aidata. Online kasiinod keelustada ja jaurab selle ümber. Eesti kõvemad pokkeriprod kolivad Taisse ja vähemkõvemad hakkavad taas neegriteks kuskil tööl, mida nad teha ei taha. Aga Silver või Kristiina on oma eurosaadiku palga "auga" välja teeninud.

                Kui saaks, toetaks ultraliberaale. Joodikud joogu end kiiresti surnuks, mängusõltlased võlavanglasse, kanep legaliseerida. Viimase suhtes on mul poogen. Inimene on täpselt nii vaba kui tahab aga pärast vastutab oma tegude eest ka täiega. Ei mingit rehabilitatsiooni.
                Rahvaliidu esinumber peaks isegi pokkeri põgusalt tuttav olema. Ta eelmisel kuul käis meil loengut andmas ja ta midagi mainis ka pokkeri kohta. Kui ma õigesti aru sain, siis ta vist vahel tegid sõpradega väikest mängu või midagi sellist.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #38
                  Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                  Algselt postitas Maheaatom
                  Üldiselt ei ole mõtet valimistel hääletada marginaalide (üksikkandidaadid, tundmatud või p...ekukkunud erakonnad) või klounide poolt. Nad ei otsusta midagi ning sisuliselt on teie hääl raisatud. Kui vihkate Savisaart, siis valige IRL; kui vihkate Laari, siis valige KE jne. Kui mitte keegi ei meeldi, siis valige tugevatest tegijatest see, kes on kõige vähem antipaatsem.
                  ma arvan, et ei ole eriti vahet. Et ma ei muuda maailma ka irli või ke poolt häält andes

                  Comment

                  • blazkuh
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 400

                    #39
                    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                    Ei toeta otseselt ühtegi erakonda, samas ei meeldi näiteks RE russofoobne poliitika. Venemaaga peaks rohkem majandussuhteid arendama ja nendega sõbralik olema, ei väida, et pugema peaks hakkama. KE on venelastega natuke liiga sõber vist. Valima lähen, kuid ei tea veel keda valin. Pokkerierakonda ei taha keegi asutada? :D

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #40
                      Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                      Algselt postitas Imric
                      Imo on RE poolt hääletajad samaväärsed KE poolt hääletajatega.
                      äkki põhjendad?
                      suht vastandlike vaadetega erakonnad ju. ma pole mingi reformi tulihingeline toetaja, kuid KE vaated ja meetodid on mulle absoluutselt vatsuvõetamatud.
                      astmeline tulumaks, pidev vale ja madalad võtted reklaamides/valimiskampaaniates, lolli inimese ära ostmine(500.-ga) jne - FCK THIS SHIT!

                      Comment

                      • anti
                        Julm Donk
                        • Nov 2008
                        • 74

                        #41
                        Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                        Algselt postitas blazkuh
                        Ei toeta otseselt ühtegi erakonda, samas ei meeldi näiteks RE russofoobne poliitika. Venemaaga peaks rohkem majandussuhteid arendama ja nendega sõbralik olema, ei väida, et pugema peaks hakkama. KE on venelastega natuke liiga sõber vist. Valima lähen, kuid ei tea veel keda valin. Pokkerierakonda ei taha keegi asutada? :D
                        Sa ajaloost üldse midagi tead? Kuidas me saame omada sõbralike suhted meid okupeerinud ja meie inimesi tapnud riigiga, kes ei ole siiani tunnistanud oma tegusi.

                        Comment

                        • blazkuh
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 400

                          #42
                          Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                          Algselt postitas anti
                          Sa ajaloost üldse midagi tead? Kuidas me saame omada sõbralike suhted meid okupeerinud ja meie inimesi tapnud riigiga, kes ei ole siiani tunnistanud oma tegusi.
                          Minevikus on palju asju tehtud ja see tuleb unustada. Venelased ei tunnista okupeerimist ja tõenäoliselt ei hakka ka tunnistama, samas on Eesti vist alla kirjutanud paberile, milles lepitakse sellega. Mõelda tuleb tuleviku peale ja selles suhtes oleks suur Venemaa Eestile väga hea majanduspartner, kui ainult valitsuse tasemel seda toetataks. Kui sa said lasteaias mingi suurema poisi käest paar korda peksa, siis hõõrud sa seda temale ka 20 aastat hiljem nina alla, kuigi võiks näiteks tema juurde magusa koha peale tööle saada? Oli mis oli, vingumine ja venelaste vihkamine ajalugu ei muuda, tuleb edasi minna.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #43
                            Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                            Mõelda tuleks üldse vähem. Tulevik on illusioon, mida rohkem selle peale mõeldakse, seda suuremaid jamasid korraldatakse.

                            Comment

                            • Aristotep
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #44
                              Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                              Algselt postitas blazkuh
                              Minevikus on palju asju tehtud ja see tuleb unustada. Venelased ei tunnista okupeerimist ja tõenäoliselt ei hakka ka tunnistama, samas on Eesti vist alla kirjutanud paberile, milles lepitakse sellega. Mõelda tuleb tuleviku peale ja selles suhtes oleks suur Venemaa Eestile väga hea majanduspartner, kui ainult valitsuse tasemel seda toetataks. Kui sa said lasteaias mingi suurema poisi käest paar korda peksa, siis hõõrud sa seda temale ka 20 aastat hiljem nina alla, kuigi võiks näiteks tema juurde magusa koha peale tööle saada? Oli mis oli, vingumine ja venelaste vihkamine ajalugu ei muuda, tuleb edasi minna.
                              Minu arust elab pigem Venemaa minevikus ja ei soovi seda unustada - a la Suur Isamaasõda ja NSVL aegne suurimpeerium. Siiamaani pole suudetud loobuda oma iganenud pärandist ja seda tuletatakse igal sobival võimalusel jälle meelde. Häid suhteid teistega hoitakse ainult siis kui jõud otseselt üle ei käi või partneriks on täielik tuhvlialune.
                              Eesti riik pole kunagi okupatsiooniga leppinud ja praeguseni peaks endiselt kehtima Tartu rahuleping, mida venelased ei suvatse tunnistada. Stabiilne majanduspartnerlus on Venemaaga praktiliselt võimatu, sest see on seotud Venemaa välispoliitiliste ambitsioonidega. Ühel hetkel oled tubli ja ilus, järgmisel päeval jube rõve nats ja sõdurihaua rüvetaja.
                              Teistele näpuga osutamise asemel võiks Venemaa pigem alustada oma ajaloolise minevikuga ja tunnistada kurba fakti, et suurem osa möödunud sajandist on elatud kuritegeliku režiimi haardes. Ilmselt ei juhtu seda siiski enne kui praegune KGB punt on võimult kadunud.

                              Natuke teemasse ka :D
                              Minu arust oleks Reformierakonnal aeg natuke opositsioonis istuda. Pidevalt on nad võimul olnud ja ausalt öeldes on hakanud see takistama valitsuse tööd. Suht ekslik on rääkida, et ntx IRL valides jätad KE mängust välja. Poliitiline ladvik on nii pisike, et diile tehakse kõigiga. Erinevatest platvormidest pole ka mõtet rääkida, sest erakondade vaated suurelt osalt kattuvad. Oleks vaja täielikult uut põlvkonda poliitikasse. Res Publica tuli küll suure hooga, kuid mängiti kahjuks kogemuste puudumiste tõttu kiiresti auti.
                              See jutt käis küll riigikogu valimiste kohta.

                              Comment

                              • SamGold
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2009
                                • 302

                                #45
                                Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                                Postimehes oli üks päris hea karikatuur, mis minuarust iseloomutsab täielikult hetkel toimuvat:D

                                Comment

                                Working...