Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?
+100
ise täielik rott, aga rikaste karistamine on täielik debiilsus
Erakondadest ei oska kedagi valida. Ühed lohhid kõik. eesti on nii väike riik, ja ladvik nii väike, et kõik käivad nagunii mingil tasandil läbi ja keeravad koos sitta.
Kui saaks valiks kuningriiklasi pulli pärast. A euroopase tra tegelt kas tarand või Helme. Helem osades asjades liiga konservatiivne, aga muiud lahe sell ja arvamuslood temalt on NUTS!
Algselt postitas BuildUp
ise täielik rott, aga rikaste karistamine on täielik debiilsus
Erakondadest ei oska kedagi valida. Ühed lohhid kõik. eesti on nii väike riik, ja ladvik nii väike, et kõik käivad nagunii mingil tasandil läbi ja keeravad koos sitta.
Kui saaks valiks kuningriiklasi pulli pärast. A euroopase tra tegelt kas tarand või Helme. Helem osades asjades liiga konservatiivne, aga muiud lahe sell ja arvamuslood temalt on NUTS!
Comment