Mis erakonna poolt hääletaksid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fishh
    Räme Fish
    • Oct 2008
    • 10

    #1

    Mis erakonna poolt hääletaksid?

    0
    Keskerakond
    0%
    0
    Rahvaliit
    0%
    0
    Rohelised
    0%
    0
    Reformierakond
    0%
    0
    IRL
    0%
    0
    Sotsiaaldemokraadid
    0%
    0
    Eesti Kristlikud Demokraadid
    0%
    0
    Vene Erakond Eestis
    0%
    0
    mingi muu
    0%
    0
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    IRL

    Comment

    • MIKE_K6o
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 221

      #3
      Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

      106. Reformid!

      Comment

      • bounce
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 865

        #4
        Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

        mis valimisi sa mõtled üldse?
        europarlamendi? kohaliku omavalitsuse? üldiselt?

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #5
          Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

          olen alati IRL poolt olnud. aga nüüd annaksin hääle reformikatele. on see ansip, mis ta on, aga selle plekkvärdja võttis ta ikkagi maha. muu mind eriti ei huvita.

          EDIT - nice avatar MIKE, mii laik buubis

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #7
              Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

              fyp.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #8
                Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                Algselt postitas Codecci
                thank god for adblock

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #9
                  Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                  IRL sai hääle seekord.

                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #10
                    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                    IRL

                    Comment

                    • Hardcorre
                      Räme Fish
                      • Jan 2009
                      • 11

                      #11
                      Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                      kindlasti reform , kuna ise noorteklubi liige

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #12
                        Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                        reffor

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #13
                          Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                          Reformierakond

                          Comment

                          • rrrr
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 904

                            #14
                            Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                            Mind huvitaks hoopis mis erakond pokkerimängijaid toetab. Vat läheb meie kallis liberaal Kristiina või Silver parlamenti istuma ja mõne hetke pärast mõtleb suurest igavusest endale välja hobuse, mille seljas saab ratsutada. Nagu Mikko hakkas naisõiguslust suureks puhuma. Aga Silver Või Kristiina arvab hoopis, et mängusõltlasi tuleks aidata. Online kasiinod keelustada ja jaurab selle ümber. Eesti kõvemad pokkeriprod kolivad Taisse ja vähemkõvemad hakkavad taas neegriteks kuskil tööl, mida nad teha ei taha. Aga Silver või Kristiina on oma eurosaadiku palga "auga" välja teeninud.

                            Kui saaks, toetaks ultraliberaale. Joodikud joogu end kiiresti surnuks, mängusõltlased võlavanglasse, kanep legaliseerida. Viimase suhtes on mul poogen. Inimene on täpselt nii vaba kui tahab aga pärast vastutab oma tegude eest ka täiega. Ei mingit rehabilitatsiooni.

                            Comment

                            • Tuul
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 989

                              #15
                              Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                              http://www.tuule.com/flash/ets_2.swf

                              Comment

                              Working...