Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?
Mis erakonna poolt hääletaksid?
Collapse
X
-
Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?
Muide ega kohalikud valimised enam mägede taga ei ole
Lausa üllatav, kuidas aeg inimesi ja nende arvamusi muudab, kõigest paari aastaga on Ansip minu silmis langenud parima peaministri staatusest halvima peaministri staatusesse. Vahel tekib lihtsalt küsimus: WTF, mis aine laksu all ta täpsemalt on, normaalne inimene ei saa ju ometi sellist s..a suust välja ajada ?
Comment
-
Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?
Ansip on ja jääb parimaks!Algselt postitas ImricMuide ega kohalikud valimised enam mägede taga ei ole
Lausa üllatav, kuidas aeg inimesi ja nende arvamusi muudab, kõigest paari aastaga on Ansip minu silmis langenud parima peaministri staatusest halvima peaministri staatusesse. Vahel tekib lihtsalt küsimus: WTF, mis aine laksu all ta täpsemalt on, normaalne inimene ei saa ju ometi sellist s..a suust välja ajada ?
Comment
-
Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?
Kohalikel valimistel valitakse täpselt samamoodu nagu eelmisel korral. Inimesed on ju suuremas osas mõtlemisvõimetud lambad...
Ei, mulle teeb ikka nalja kui ma loen, et Eesti troonib jälle kuskil edetabelis negatiivse poolega. Mille peale Ansip teatab, et ega neid statistikuid ei maksa tõsiselt võtta, sest meil on tegelikult kõik hästi. Lihtsalt kurb, milline sügav pohhuism valitseb ülalpool.
Comment
-
Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?
Mingi peaminister ei suuda küll grammigi mõjutada, kas minu elu on hea või halb. Ja inimesed ei ole suuremas osas mõtlemisvõimetud lambad vaid vastupidi. Mingeid võimuahneid türanne valitakse pigem suurest ülemõtlemisest.
Comment
Comment