Mis erakonna poolt hääletaksid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vinney
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 473

    #61
    Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

    Betsafe Latvija totalizators, spēļu automāti, live kazino & pokers. Pievienojies un saņem 20eur bezriska likmi un 20 bezriska griezienus spēlē Gates of Olympus!

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #62
      Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

      Muide ega kohalikud valimised enam mägede taga ei ole



      Lausa üllatav, kuidas aeg inimesi ja nende arvamusi muudab, kõigest paari aastaga on Ansip minu silmis langenud parima peaministri staatusest halvima peaministri staatusesse. Vahel tekib lihtsalt küsimus: WTF, mis aine laksu all ta täpsemalt on, normaalne inimene ei saa ju ometi sellist s..a suust välja ajada ?

      Comment

      • MIKE_K6o
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 221

        #63
        Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

        Algselt postitas Imric
        Muide ega kohalikud valimised enam mägede taga ei ole



        Lausa üllatav, kuidas aeg inimesi ja nende arvamusi muudab, kõigest paari aastaga on Ansip minu silmis langenud parima peaministri staatusest halvima peaministri staatusesse. Vahel tekib lihtsalt küsimus: WTF, mis aine laksu all ta täpsemalt on, normaalne inimene ei saa ju ometi sellist s..a suust välja ajada ?
        Ansip on ja jääb parimaks!

        Comment

        • Aristotep
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #64
          Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

          Kohalikel valimistel valitakse täpselt samamoodu nagu eelmisel korral. Inimesed on ju suuremas osas mõtlemisvõimetud lambad...

          Ei, mulle teeb ikka nalja kui ma loen, et Eesti troonib jälle kuskil edetabelis negatiivse poolega. Mille peale Ansip teatab, et ega neid statistikuid ei maksa tõsiselt võtta, sest meil on tegelikult kõik hästi. Lihtsalt kurb, milline sügav pohhuism valitseb ülalpool.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #65
            Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

            Mingi peaminister ei suuda küll grammigi mõjutada, kas minu elu on hea või halb. Ja inimesed ei ole suuremas osas mõtlemisvõimetud lambad vaid vastupidi. Mingeid võimuahneid türanne valitakse pigem suurest ülemõtlemisest.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #66
              Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

              Algselt postitas alaska
              Ja inimesed ei ole suuremas osas mõtlemisvõimetud lambad vaid vastupidi.
              Mis võiks olla ''mõtlemisvõimetute lammaste'' antonüüm ???

              Comment

              • MIKE_K6o
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 221

                #67
                Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                Algselt postitas Imric
                Mis võiks olla ''mõtlemisvõimetute lammaste'' antonüüm ???
                Mõtlemisvõimega antilambad ???

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #68
                  Re: Mis erakonna poolt hääletaksid?

                  Algselt postitas Imric
                  Mis võiks olla ''mõtlemisvõimetute lammaste'' antonüüm ???
                  NL600 regular.

                  Comment

                  Working...