Kas lähed hääletama?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #46
    Re: Kas lähed hääletama?

    Algselt postitas Vapsik
    Kelle kaheksani peaks olema.
    ilus, siis aega küllaga.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #47
      Re: Kas lähed hääletama?

      Fk ma olen ikka kahevahel, kas anda hääl Tarandile või IRL-le. FML.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #48
        Re: Kas lähed hääletama?

        Algselt postitas andu_andu
        Fk ma olen ikka kahevahel, kas anda hääl Tarandile või IRL-le. FML.
        Vistad münti ja vaatad, kumb coinflipi võidab. See kes kaotab, ei väärigi häält, selliseid unlucy inimesi polegi mõtet toetada, kes isegi coinflippe ei suuda võita..

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #49
          Re: Kas lähed hääletama?

          kust teada saab kuhu valima peab minema ? pole kutset saanud see kuskil pärapõrgus

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #50
            Re: Kas lähed hääletama?

            Algselt postitas kivisaba
            kust teada saab kuhu valima peab minema ? pole kutset saanud see kuskil pärapõrgus
            Äkki sealt leiad: http://www.vvk.ee/ep09/index.php?id=11136

            Aga täna saab valida vaid elukohajärgses jaoskonnas.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #51
              Re: Kas lähed hääletama?

              Oli plaan IRL valida, aga kabiinis lugesin kandidaatide nimesid ja Igor Gräzin oli Reformierakonnas, lõbus paksuke, valisin Reformi hoopis ;D

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #52
                Re: Kas lähed hääletama?

                Algselt postitas Kris
                104
                munn

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #53
                  Re: Kas lähed hääletama?

                  Algselt postitas Codecci
                  Oli plaan IRL valida, aga kabiinis lugesin kandidaatide nimesid ja Igor Gräzin oli Reformierakonnas, lõbus paksuke, valisin Reformi hoopis ;D
                  mul oli ka plaanis IRL valida, aga hääletasin hoopis üksikkandidaat Tarandi poolt

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #54
                    Re: Kas lähed hääletama?

                    Mul oli plaan IRL poolt hääletada ja ma hääletasingi. Naine hääletas vist Tarandit.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #55
                      Re: Kas lähed hääletama?

                      Algselt postitas Codecci
                      Oli plaan IRL valida, aga kabiinis lugesin kandidaatide nimesid ja Igor Gräzin oli Reformierakonnas, lõbus paksuke, valisin Reformi hoopis ;D
                      Tark valik.



                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #56
                        Re: Kas lähed hääletama?

                        Keegi Vene Erakonna poolt ei hääletanudki või?

                        Nende nimerkirjas oli ju valimiste parim kandidaat.

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #57
                          Re: Kas lähed hääletama?

                          savisaart mõtled?

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #58
                            Re: Kas lähed hääletama?

                            Algselt postitas LuuK
                            savisaart mõtled?
                            Lev Tolstoi muidugi

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #59
                              Re: Kas lähed hääletama?

                              Algselt postitas andu_andu
                              mul oli ka plaanis IRL valida, aga hääletasin hoopis üksikkandidaat Tarandi poolt


                              Protestikandidaadiks peetud Indrek Tarand sai europarlamendi valimistel 102509 häält, mis on vaid 821 häält vähem, kui Keskerakond sai.

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #60
                                Re: Kas lähed hääletama?

                                instatilt, et kaks rõvedat kohukesemutti saavad nüüd maksumaksja raha peal viis aastat seanahka vedada ja pikutada. Positiivne külg on see, et järgmistel valmistel(nii kohalikud kui riigikogu) ei ole Tallinas nende lõuste kuskilt vastu vahtimas.

                                Comment

                                Working...