Kas lähed hääletama?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #31
    Re: Kas lähed hääletama?

    Algselt postitas Rage
    kuidagi valesti said aru sellest jutust,
    minu idee oli selles, et sa ei peagi vast ideoloogiat nii väga valima.. aga iva on selles, et poliitikud ei näe vaeva nende sihtgruppide pärast, kes vaikselt istuvad ja silma ei paista... ehk kuniks kõige suurem valijate grupp on pensiokad.. seniks saavad nemad suurima tähelepanu ja soodustused ja pensionitoetused ja seadused mis nende huve kaitsevad...
    kui kõige suurema häältekoguse annaksid näiteks pokkerigrinderid (see on ekstreemnäide, aga oletame, et eestis on 200k pokkerigrindijaid kes kõik käivad valimas).. arvad et siis seekordsetel europarlamendi valimistel ei oleks kandidaate, kes lubaks võidelda pokkerimängijate huvide eest ka EL tasemel? a la paneks pidurit nenele online pokkeri piiramise seadustele mida USA ja EL kaaluvad rakendada..
    Kedagi, kes seisaks meie eest, valiks kohe ;D

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #32
      Re: Kas lähed hääletama?

      Algselt postitas TIGRANO
      Kedagi, kes seisaks meie eest, valiks kohe ;D
      selleks, et tekiks keegi, kes tahaks meie eest seista, peame me endast märku andma... ehk siis olema sihtgrupp ja märgatav osa valijate hääli:-)

      loodan, et andsin mõtlemisainet:-)

      Comment

      • mihkel88
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 140

        #33
        Re: Kas lähed hääletama?

        sada prossa ragega nõus. Ise kavatsen kindlasti kõrgeimat riigivõimu teostama minna, kuna minu hääl loeb.

        Comment

        • TaaviK
          FPP Pro
          • Nov 2008
          • 248

          #34
          Re: Kas lähed hääletama?

          Vist oleks maha maganud kiire ajagraafiku tõttu niiet tänud OP, et lingi andsid.

          Comment

          • Maheaatom
            Grinder
            • Oct 2008
            • 958

            #35
            Re: Kas lähed hääletama?

            Algselt postitas Rage
            aga iva on selles, et poliitikud ei näe vaeva nende sihtgruppide pärast, kes vaikselt istuvad ja silma ei paista...
            Täpselt. Mitte ainult poliitikud, vaid mitte keegi ei näe vaeva selliste vendade pärast. Kui sa enda eest ei seisa, siis kes veel seisab. Kui ikka ise valima ei lähe, siis pole pärast vaja ka vinguda, et ei meeldi Savisaar või ei meeldi Ansip ning kõik on riigis p...s. EV-s on kõrgeima riigivõimu kandjaks rahvas ning ühtsuses peitub jõud!

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #36
              Re: Kas lähed hääletama?

              Hääletasin ära IRL poolt :)

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #37
                Re: Kas lähed hääletama?

                Et.. ää need on europarlamendi valimised jah? Mul strateegia valmis. Tuleb hääletada selle junõuhu poolt kellest tahad lahti saada.

                Comment

                • bounce
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 865

                  #38
                  Re: Kas lähed hääletama?

                  kuigi lähimad valimised lokaalselt suurt midagi ei muuda, valima lähen kindlalt.

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #39
                    Re: Kas lähed hääletama?

                    valitud

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #40
                      Re: Kas lähed hääletama?

                      Olen aus inimene koguaeg käinud valimas aga seekord mitte. Valida lihtsalt valimise pärast ei taha ning kuna minule sümpaatsed kandidaadid puuduvad siis ka ei saa valima minna.

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #41
                        Re: Kas lähed hääletama?

                        mul ükskõik kas inimesed käivad valimas or not
                        aga seda ma ütlen et kui valimas ei käi siis poliitika kohapealt tuleks suu kinni hoida

                        endal on plaanis minna

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #42
                          Re: Kas lähed hääletama?

                          Kas hääletada saab veel, ma 24h grindinud igapäev ajast maas ;D

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #43
                            Re: Kas lähed hääletama?

                            Juhiluba ajab asja ära või passi/ID-kaarti vaja?

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #44
                              Re: Kas lähed hääletama?

                              Kaua valimiskabinetid lahti on ?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #45
                                Re: Kas lähed hääletama?

                                Algselt postitas andu_andu
                                Kaua valimiskabinetid lahti on ?
                                Kelle kaheksani peaks olema.

                                Comment

                                Working...