Re: Kas lähed hääletama?
Lähen küll valima, kui kodus olen.
Aga vaevalt, et selline sõnavõtt innustab valima minema.
Ja kõigil pole võimalusi, et Id-kaardiga valimiseks.
Algselt postitas marguzz22
Aga vaevalt, et selline sõnavõtt innustab valima minema.
Ja kõigil pole võimalusi, et Id-kaardiga valimiseks.
Comment