Kas lähed hääletama?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    Kas lähed hääletama?

    Kas lähete hääletama?igatahes andsin ise hääle juba internetis ära. Viisakas oleks kõigil oma hääl anda kui ei taha jälle et keskerakond võidab, andke hääl kasvõi protsesti märgiks. Pealegi hääleõigus ei ole mitte õigus vaid iga kodaniku kohustus. Kahjuks ei karistata selle eest, kuid valmas peab käima. NT šveitsis on valimised kohustuslikud, kui ei vali, saad trahvi.

    http://www.valimised.ee/ siin saab hääletada id-kaardiga
    0
    Jah
    0%
    0
    Ei
    0%
    0
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #2
    Re: Kas lähed hääletama?

    ei

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: Kas lähed hääletama?

      mul suht pohhui .. ühesugused tohmanid nad kõik. ei viidsi h22letada

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Kas lähed hääletama?

        ei lähe ;D
        ei koti ;D
        ega hakka kottima ;D

        savisaar võib m*nni imeda ning peaasi et see tont võimule ei saa

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #5
          Re: Kas lähed hääletama?

          <<<<varsti hakkab keegi nagunii moraali lugema, et miks ei hääleta.........

          Comment

          • MIKE_K6o
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 221

            #6
            Re: Kas lähed hääletama?

            Peab minema jah.. või kui õnnestub ID-PINid üles leida, saab koduselt ka... Ei ole vaja jah igasugu sarvikuid juhtima.

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #7
              Re: Kas lähed hääletama?

              väga kahju, teid tuleks eestist minema saata, kuna ei täida oma PS võetud kohustusi, põhiõigusi ja vabadusi tahte küll, kui kohustusi täita ei taha. TRA KÜLL MA ÜTLEN KUHU EESTI RIIK JA NOORED ON JÕUDNUD ; ei viitsi enam id kaardiga tinistadagi häält kirja, kasvõi eraldi inimesele...samas kui penskar hääletab usinasti, meie aga mitte ja siis pärast kirume


              ja siis tulebki nt kohalike omavalitsuse või riigikogu valmistel savikas võimule, keelab pokkeri ja loob nõukogude sotsialismi meenutava pardaki ja siis on häda lahti



              ja mina hakkangi moraali lugema, see suht debiilne ok praegu on EL valimised aga muidu kui KOHALIKUD või PARLAMENDI valimised ma olen 100 protsent kindel, et seal te ka ei valinud, kuidas sul nii pohhui on kus elad?

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #8
                Re: Kas lähed hääletama?

                Jah hääletan.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: Kas lähed hääletama?

                  Peab minema, et savisaar ei saaks kuskile. Muidu ei koti.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #10
                    Re: Kas lähed hääletama?

                    Algselt postitas marguzz22
                    väga kahju, teid tuleks eestist minema saata, kuna ei täida oma PS võetud kohustusi, põhiõigusi ja vabadusi tahte küll, kui kohustusi täita ei taha. TRA KÜLL MA ÜTLEN KUHU EESTI RIIK JA NOORED ON JÕUDNUD ; ei viitsi enam id kaardiga tinistadagi häält kirja, kasvõi eraldi inimesele...samas kui penskar hääletab usinasti, meie aga mitte ja siis pärast kirume


                    ja siis tulebki nt kohalike omavalitsuse või riigikogu valmistel savikas võimule, keelab pokkeri ja loob nõukogude sotsialismi meenutava pardaki ja siis on häda lahti



                    ja mina hakkangi moraali lugema, see suht debiilne ok praegu on EL valimised aga muidu kui KOHALIKUD või PARLAMENDI valimised ma olen 100 protsent kindel, et seal te ka ei valinud, kuidas sul nii pohhui on kus elad?

                    Algselt postitas Lutzky
                    <<<<varsti hakkab keegi nagunii moraali lugema, et miks ei hääleta.........

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #11
                      Re: Kas lähed hääletama?

                      Algselt postitas hotcocacola
                      savisaar võib m*nni imeda ning peaasi et see tont võimule ei saa
                      Vot siis vuta vuta hääletama kellegi teise poolt!!!

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #12
                        Re: Kas lähed hääletama?

                        Veidi raske mitte minna kui valimisjaoskond on kõrvalmajas

                        Comment

                        • taasver
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 584

                          #13
                          Re: Kas lähed hääletama?

                          Nad peaks valijate vahel mingi auto või midagi välja loosima.. küll siis ravhas hääletaks ;D
                          Ise valin neti kaudu.. kui viitsin kunagi ID-kaari lugeja arvuti taha ühendada

                          Comment

                          • surka
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 336

                            #14
                            Re: Kas lähed hääletama?

                            huvitav kui täpne see poll siin tuleb, kui keegi ei viitsi hääletama minna, siis ei viitsi pollile ka vastata imo.

                            Comment

                            • krayzie
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 706

                              #15
                              Re: Kas lähed hääletama?

                              51% tõenäosusega lähen valima kuigi kedagi valida pole.

                              Comment

                              Working...