Loto

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Bikewarrior
    Bännitud
    • Apr 2009
    • 283

    #1

    Loto

    Suht igavusest selline teema, et kui paljud siis ka lotot mängivad ja kui palju võitnud olete?

    Kraabitavaid olen väga harva mänginud 50eeki olen max võitnud.

    Ise mängin vikingit, bingot kuus korra-kaks

    Vikingis olen korra 4 numbrit täkkesse saanud ja mingi 760- eeki, 3 numbrit ca 4-5 korda

    Bingos olen ühe korra nurgad saanud :)

    Kunagi peab ka 9milli viking ära tulema, siis saaks korraliku bankrolli ;D
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2
    Re: Loto

    Ma kunagi lapsepõlves võitsin 1200 krooni ning ostsin endale rulluisud. Olin siis vast 8-9 aastane.

    Enam lotot ei mängi põhimõtte pärast, sest tahan kogu raha teenida oma töö ja vaevaga.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #3
      Re: Loto

      vahepeal siin ikka sõpradega ostame kui euromillionsi jackpot on suurem kui £50M, vahetame protsente ja kes kõige vähem viie välja peale pihta saab, sellele makstakse pilet kinni :D

      Muidu ei tegele eriti lotoga, parem flippan kusagil lauas, suurem shanss võita :D

      Comment

      • Johnny Jazz
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 336

        #4
        Re: Loto

        Ainus vähegi "mõistlik" põhjendus lotot mängida ongi imo sõpradega koos väike Entertainment Value gamble.

        [ x ] Eesti Loto rake = 50%

        /thread

        Comment

        • virx747
          Grinder
          • Nov 2008
          • 751

          #5
          Re: Loto

          Ma kunagi vene ajal võitsin lotoga "Sprint" uue pileti, räägiti, et see oligi peavõit. Rohkem pole mänginud.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #6
            Re: Loto

            Algselt postitas virx747
            Ma kunagi vene ajal võitsin lotoga "Sprint" uue pileti, räägiti, et see oligi peavõit. Rohkem pole mänginud.
            õige kah, lõpetasid tipus olles.

            Comment

            • surka
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 336

              #7
              Re: Loto

              olen loto kohta suht huvitavat teooriat kuulnud, et lotot mängides valida numbreid nagu 13 ja vältida numbreid nagu seitse, kuna lotomasinast numbri tulemise töenäosus on 7 ja 13 korral sama suur, kuid numbrit 7 valivad inimsesed rohkem, kui 13, sest 7 on "õnnenumber" ja "13" õnnetusenumber" ning kui midagi hittida, siis olles 13 valinud läheb võidusumma vähemate inimeste vahel jagamisele. ;D

              PS! loto jääb ikkagi -EV mänguks ja seda ei muuda mittemiski

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #8
                Re: Loto

                Mul suht sama sittagi pole võitnud kuigi aeg ajalt ikka ostan lihtsalt, et äkki joppab :P

                Comment

                • Foux
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 486

                  #9
                  Re: Loto

                  Mängisin Bingot, kui hiljuti see suur jackpot oli. Siis hittisin 2 korda järjest mingeid nurkasid vms. Olen lotoga plussis nüüd

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #10
                    Re: Loto

                    viimane kord kui bingot mängisin siis oli mul 4 palli tulla ja diagonaalidest 1 puudu
                    ei tulnud rsk peale seda pole seda rigged mängu mänginud

                    Comment

                    • Gambler
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 67

                      #11
                      Re: Loto

                      Meenutame ajalugu, loto üle riigikordade.
                      Vene aeg siis
                      Oli selline aeg, kus sai mängida iga nädal Spordilotot,
                      valik oli lai, kas siis 6-48 või 5-36
                      Kuna käisin lehte ostmas siis perele, anti ka natuke taskuraha,
                      alati isa kui õpetas mind lehte ostma ostis endale lotot kombinatsioon 5-36,
                      see tähendab, et pidid arvama 5 numrit 36 ära. Seega tekkis endal ka huvi ja ka 6 aastasele müüdi lotot.
                      Ei mäletagi, mis maksis 6-48, sest mängisin 5-36, kombinatsioon maksis 60 kopikat,
                      peavõit oli 20 000 rubla, mis siis jagati võitjate arvuga.
                      EV koht oli see, et suurem osa inimesi mängis 6-48, tavaliselt oli 5-36 peavõit 20 000 rubla+
                      AUTOOSUTU LUBA(kuskile pidi oma raha ju panema ;D)
                      Loosimine toimus pühapäeva hommikuti Kesktelevisoonist 7.55(võin ka tunniga mööda panna ;D)
                      Suurim summa mis mina kobistasin oli 144 rubla, sain pihta 4 numbrit 5st, mis oli siis ikka sigasuur raha.
                      Kui viinamari maksis siis 20 kopikat kilo, siis pirn oli 10 rubla kilo, kuradi head pirnid olid ;D

                      SprinT(oli selline asi, et osatad lotopukast pileti. rebid pea otsast ja vaatad sisse pileti peale, mis võitsid)
                      oli vene ajal jube defka asi, kuigi tõi alati riigle raha sisse mõnusalt.
                      Asi nimelt selles, et Sprndi võidufond oli 50%, müüdi pileteid 50 kopikat tükk või siis 1 rubla.
                      Viimased Sprindid olid ikka 1 rubla tükk. Alati kui Sprinti oli müügil, lookles pukta juures saba,kus siis inimese oma
                      õnne proovile panid. oli
                      Saades natuke vanemaks ja matimaatelisek targemaks(õigemini infot oma kaotustest),oli selge, et

                      Comment

                      • Gambler
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 67

                        #12
                        Re: Loto

                        (miskipärast hakkas message tõrkuma, nii et pidin postitama asja)
                        aga see veel jätkub :)
                        võitis iga teine pilet, seega karbis oli 400 piletit ja 50% anti tagasi, kui
                        just sees ei olnud mingit suuremat võitu.
                        Alati oli siis Sprindi kastis 1-25 rublane võit 3-10 rublast ja 5-5 rublast
                        pluss siis väiksemad võidud, mis tootsid tagasi 50% makstud rahast.
                        Võimalus oli siis alati võita külmikuid, tolmuimejaid ja autosid.
                        Minu putkast, kus müüja hoidis lojaalsetele kundedele leti all viimast karpi
                        Sprinti ;D võitis mingi mees suurepärase auto VAZ 21-05.

                        Siis peale huvitavaid aegu tuli Eesti aja algul kõigepealt selline loto nagu 5-36, mis samamoodi jagas mängijate sissepandud summasid. Pilet maksis 5 EEKi. Kuna need polnud just suured lõpetati see loto ja tuli Viking Extra aeg, kus siis 4 põhinumbrit ja lisanumbertõid sisse 1 000 000 krooni.EV sellel asjal oli ikka jama ;D

                        Viking Loto on tänapäevane mäng, kus siis algselt 5 eegi eest võis võita ikka 9 000 000 krooni

                        Comment

                        • Gambler
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 67

                          #13
                          Re: Loto

                          neetud tähemärgid ;D

                          Comment

                          • Gambler
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 67

                            #14
                            Re: Loto

                            Ja siis Bingo Loto, kus peavõit on ikka ulmeline EV,
                            siiski, kõigile gambleritele lohutuseks, võin mainida, et minu
                            suguvõsa on saanud, 3 täismängu ja neist 1 võidusumma oli 1,4 miljonit krooni.
                            Loto kiituseks võib öelda, et suurem osa Soome riigi noortehokist on
                            ülesehitatud lotorahedele, nii et väike pilet on täiesti normaalne.
                            Ma ei oleks ise ju Gambler, kui mul ei tiksuks Eesti Lotos pidevalt paari väljaga
                            Viking Loto.
                            Kes soovib, see proovib www.eestiloto.ee

                            Comment

                            • blazkuh
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 400

                              #15
                              Re: Loto

                              Kunagi sain bingo diagonaalidemänguga miski 2000 eeki, suurim võit aga oli summiga, kus 3 telekapilti välja kraapisin. Käisin saates ja võtsin 5000 kroonise palli :D Viking lotot ostan umbes korra kuus, kui R-kioskist satun läbi minema.

                              Comment

                              Working...