Loto

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kvaliteet
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 122

    #16
    Re: Loto

    Rääkides õndsast nõukaajast, siis võitis vanaema õetütar mingi aeg Volga. Luckbox töötas ikka korralikult. Kujutan ette, et tänapäeval võiks see võrduda ikka mingi millise maasturi vms loosimisega.
    Ise sain lõpetamiseks 50 viking lotto piletit ja kuna emal oli ka samal ajal sünnipäev sai ka tema 50 viking lotto piletit. 100st piletist võitis 2 kombinatsiooniga 2+1 ja teenistuseks jäi 2x23 eeku, mille ära splittisime. Tegemist muidugi pliks-plaks piletitega, mis on drawing dead põhimõtteliselt.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #17
      Re: Loto

      Kunagi oli veel mingi loto viktor 48? või midagi sellis, suur promokontsert oli raekoja platsis, ETV tegi LIVE ülekannet ja värki, me olime 4 päeva järjest joonud, ühe sõbraga läksime sinna peole, bussis jõime liitrise salaviina kahepeale veel ära, ronisime lavale, laulsime ja kaklesime ja ülejäänud kamp vahtis kõike seda otseülekandena... Eh, noorus on ilus aeg...

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #18
        Re: Loto

        Algselt postitas BuildUp
        Ma kunagi lapsepõlves võitsin 1200 krooni ning ostsin endale rulluisud. Olin siis vast 8-9 aastane.

        Enam lotot ei mängi põhimõtte pärast, sest tahan kogu raha teenida oma töö ja vaevaga.

        Mulle küll üldiselt meedlib teha rasket tööd ja värki. Selline tänuväärne tunne on pärast, aga rahaga on küll pigem täpselt vastupidi, et tahaks ise palmi all pihku taguda ja et siis raha tuleks kuskilt

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #19
          Re: Loto

          Algselt postitas jrgn hell

          Mulle küll üldiselt meedlib teha rasket tööd ja värki. Selline tänuväärne tunne on pärast, aga rahaga on küll pigem täpselt vastupidi, et tahaks ise palmi all pihku taguda ja et siis raha tuleks kuskilt
          No ma ei mõelnudki päris sõna sõnalt seda raske töö ja vaevaga, vaid pigem nii, et kui ise oled 1 miljoni teeninud siis tuleb juba teine ka, aga kui lotoga võidad 2 miljonit, siis üldjuhul see pigem kaob ning juurde ei tule kusagilt.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #20
            Re: Loto

            Jeah kahju ongi - need kes võidavad on tavaliselt sellisest vaesemast perest pärit pereemad ja muud ja nad ei oskagi kohe selle rahaga midagi peale hakata. Raiskavad mõttetuste peale ära ja ongi läinud. Raha tuleb panna kasvama!






            Ikkagi suht fail.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #21
              Re: Loto

              Algselt postitas kvaliteet
              Tegemist muidugi pliks-plaks piletitega, mis on drawing dead põhimõtteliselt.
              WAT?

              Comment

              • Tuul
                Grinder
                • Oct 2008
                • 989

                #22
                Re: Loto

                lol, kellelgi vist loogika ütleb, et kui ise numbreid valida, siis on suurem võimalus võita kui pliks-plaksiga

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #23
                  Re: Loto

                  Algselt postitas Tuul
                  lol, kellelgi vist loogika ütleb, et kui ise numbreid valida, siis on suurem võimalus võita kui pliks-plaksiga
                  tuul, tee miski multikas lotost.

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #24
                    Re: Loto

                    Algselt postitas Tuul
                    lol, kellelgi vist loogika ütleb, et kui ise numbreid valida, siis on suurem võimalus võita kui pliks-plaksiga
                    obv ju :D aretad oma süsteemi, vaatad statistkat ja paned võidu taskusse :D

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #25
                      Re: Loto

                      Algselt postitas kvaliteet
                      Ei ma ei arva, et ise valides on suurem võimalus võita. Ükiskpiletite puhul on muidugi suva kas sa gened ise need numbrid või mingi random algoritm.
                      100 piletiga saab aga saab aretada statistilist jaotust, kunagi igaljuhul olid netis üleval mingid skeemitamised a la valitakse eelnevalt kogutud statistika põhjal nö 18 "head" numbrit ja siis sellest moodustatakse 42 6 numbriga piletit. Mitte, et ma usuks, et see mingi jackpoti koju tooks, aga matemaatikutele ka natuke funi.
                      Ise oleks muidugi rahuldunud pigem piletite peale kulutatud summaga ümbrikus - oleks paras võidusumma olnud.
                      ROFL. Häid numbreid pole olemas. On liiga vähe loosimisi. Kui me viskame 3 korda münti ja tuleb 2 kulli ja 1 kiri, siis me ei saa ju öelda, et kull tuleb tõenäolisemalt. Samamoodi on nende heade numbritega - liiga vähe loosimisi. Ja mis puutub matemaatikutesse, siis ainuke fun asja juures on see, et leidub lolle, kellel on lotos "oma süsteem".

                      1) Loteriides ei saa ennustada mineviku põhjal tulevikku.
                      2) Kombineeri kuidas sa tahad neid numbreid, aga tootlikkus investeeringult jääb ikka samaks.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Gambler
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 67

                        #26
                        Re: Loto

                        Kui ma kord käisin Eesti Lotos võitu vormistamas, siis seal räägiti, et on täitsa olemas
                        elukutselisi lotosõpru, kes siis üheks loosimiseks ostavad 10-20K eest pileteid.
                        Tegid seda siis peakontoris olevas müügikohas, pidavat ikka kindlam olema ;D
                        Aga jah nad mängivad süsteemimängu, seega 1 pilet maksis siis kui kombinatsioon oli 5 eeki 2310 eeki.
                        Süsteemimängu mõte siis selles,et kõige hinnalisema piletiga valib usin gambler mitte 6 numbrit 48 vaid
                        tervelt 11 numbrit ja 11 numbrist saab moodustada 462 kombinatsiooni.Hetkel selline pilet siis maksab 4620 eeki.
                        Süsteemimängu saab mängida ka väiksema raha eest 11 numbrit on max ja 7 numbrit on minimaalne nõue süsteemimängule.

                        Mis siis puutus elukutselistesse vanadesse, siis enamik kohaliku tasandi jackpotist(see 5+1) pidi nende saagiks langema.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #27
                          Re: Loto

                          Elukutselised lotomängijad? Kas jackpot saab kunagi nii suureks kasvada, et pileti ostmine oleks +EV? Kahtlane.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          Working...