UEFA Champions League Final

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kris
    Grinder
    • Mar 2009
    • 860

    #1

    UEFA Champions League Final

    MANU vs BARCELONA
    27 mai



    UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.



    Kellele betite ja palju? Ise olin mõlemas poolfinaalis kaotaja meeskonna poolt(chelsea ja arsenal), nii et kumbagile ei tahaks bettida... Betin siiski Manule, kuna ma ei soovi Ronaldot nutmas näha - loodetavasti mu bet innustab teda pingutama. Huvitav oleks teada, kui suured rahad üldse "high stakes" sportsbettingus käivad?

    Barca saab lutti igatahes, playerid on neil noskillerid.

  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #2
    Re: UEFA Champions League Final

    EMil oli enne veerandfinaale üks lahedamaid pakutavaid panuseid:
    - Ronaldo nutab pärast mängu
    - Ronaldo nutab enne lõpuvilet

    Igatahes Barcelona. ManU on rõve.

    Comment

    • mihkel88
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 140

      #3
      Re: UEFA Champions League Final

      barca for the win... kuidagi sümpaatsem tundub...kumb tugevam peaks olema?

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #4
        Re: UEFA Champions League Final

        Algselt postitas Kris


        Barca saab lutti igatahes, playerid on neil noskillerid.

        mis kuradi jutt see on?
        ise kah usud mida räägid???
        ma arvan küll, et nad julmad "noskillerid" ja sellepärast nad finaalis ongi:O

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: UEFA Champions League Final

          Kumb siis parem on, kas Rock või Kalev...

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #6
            Re: UEFA Champions League Final

            Algselt postitas lenC
            Kumb siis parem on, kas Rock või Kalev...
            Kalev!

            Comment

            • CTXrix
              Grinder
              • Oct 2008
              • 689

              #7
              Re: UEFA Champions League Final

              Algselt postitas lenC
              Kumb siis parem on, kas Rock või Kalev...
              Rock obv. Finaali võidab ...teenimatult?...United 2-1.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: UEFA Champions League Final

                see oli pigem retooriline küsimus, ennetamaks "manu on parem, lollakas" vastuseid

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #9
                  Re: UEFA Champions League Final

                  arvan, et panen beti ManU liiga võitjaks, ehk siis ilma viigita, võidab kuidas võidab. Ajalugu on näidanud, et ega need finaalid väga normaalajal ei taha lõppeda. betfairis 1,96 odds. kindel veel ei ole, kas üldse panen. Ja kui ikka panen, siis mitte suurelt. Mingi £60-100 ehk.

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #10
                    Re: UEFA Champions League Final

                    Algselt postitas K2snakas
                    mis kuradi jutt see on?
                    ise kah usud mida räägid???
                    ma arvan küll, et nad julmad "noskillerid" ja sellepärast nad finaalis ongi:O
                    see on tõsise ManU fänni jutt :D

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #11
                      Re: UEFA Champions League Final

                      Algselt postitas vennike
                      see on tõsise ManU fänni jutt :D
                      jutt käis barcast seal juu:D
                      aga ma pole manu fänn:D
                      klubi mille fänn ma olen langes liverpooli käe läbi:D

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #12
                        Re: UEFA Champions League Final

                        Algselt postitas K2snakas
                        jutt käis barcast seal juu:D
                        aga ma pole manu fänn:D
                        klubi mille fänn ma olen langes liverpooli käe läbi:D
                        dooh, mine loe veelkord. ManU fänn väidab et Barca on täis noskillereid. ära enam peale võta :D

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #13
                          Re: UEFA Champions League Final

                          Algselt postitas vennike
                          dooh, mine loe veelkord. ManU fänn väidab et Barca on täis noskillereid. ära enam peale võta :D
                          lol mix sa mind siis quoted:D?

                          ma sain aru, et minu jutt on manu fänni jutt:D
                          srry:D

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #14
                            Re: UEFA Champions League Final

                            Algselt postitas Kris
                            barca jah sukib.. mingi messi ja iniesta... pls :D

                            täiega luckivad raisad. Chelsea oleks pidanud kotti panema nad.

                            barca on overrated!!!2121212121
                            kahe mängija pärast on unskilled meeskond?:D
                            või sa ei oska rohkem nimetada kedagi?

                            Comment

                            • Maheaatom
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 958

                              #15
                              Re: UEFA Champions League Final

                              Viskan tõenäoliselt normaalse koefiga sotniku ManU-le, sest minu hinnangul on nad favoriidid. Ise olen küll Barca poolt (olen alati hispaanlaste poolt olnud). Samas ManU on üks normaalsemaid Inglise satse, igatahes sümpaatsem kui Chelsea või Arensal.

                              Tuleb kõva finaal!

                              Comment

                              Working...