UNREAL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #31
    Re: UNREAL

    Algselt postitas Svenza
    Lähen parem raamatukokku ja rebin mingi nohiku maha. Kindel laks vähemalt :)
    Haha :D ...kuidas sa raamatukogus naistelt jalgu alt niidad, õpeta mind ka, palun :D

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #32
      Re: UNREAL

      Ma arvan, et ma saaks isegi nunnakloostris keppi.
      Ei ole naisi kes EI ütlevad. On mehed kes ei oska küsida!

      Comment

      • xsakix
        Räme Fish
        • Mar 2009
        • 7

        #33
        Re: UNREAL

        on naisi kellel pole vittu :)

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #34
          Re: UNREAL

          Svenza ära jama nohikutega. Nohitseb sulle vastu aga voodis on tiiger/lõvi. Kepib sind surnuks pärast, mis siis. Aasdjadpusajaks foorumisse ei saaks kah bad beati postitada et ta sind surnuks keppis

          Comment

          • pkmarek
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 193

            #35
            Re: UNREAL

            bad beat ;D

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #36
              Re: UNREAL

              Algselt postitas antnx
              Svenza ära jama nohikutega. Nohitseb sulle vastu aga voodis on tiiger/lõvi. Kepib sind surnuks pärast, mis siis. Aasdjadpusajaks foorumisse ei saaks kah bad beati postitada et ta sind surnuks keppis
              see on juba vana tõde ja korduvalt tõestatud :D:D

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #37
                Re: UNREAL

                Algselt postitas Svenza
                For real. ****, isegi mina, kes ma olen enda arust palju näinud, nägin sellist asja esimest korda. Fuck sakes, praegu on süda paha... ja kui kunagi meenutama veel hakkan... on veel sitem.
                UNREAL !
                Ja mina lihtsa poisina arvasin, et Svenza ostis kuskilt kraabitud raha eest peegli.

                Comment

                • Skyline
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 510

                  #38
                  Re: UNREAL

                  Kui ta nii kastis oli, siis hea et ta üldse hommikul mäletas neid shotte.

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #39
                    Re: UNREAL

                    Algselt postitas taipupole
                    Ja mina lihtsa poisina arvasin, et Svenza ostis kuskilt kraabitud raha eest peegli.

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #40
                      Re: UNREAL

                      Bump!
                      Pohmaka ja tildiravi :D
                      2 postitus

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #41
                        Re: UNREAL

                        :DÖ::D kullafond

                        Comment

                        Working...