UNREAL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: UNREAL

    Algselt postitas Svenza
    Jalaga perse ja peksin välja. Ennem rääkisin ikka ilusti ära, mida ta tegi seal. Ta sai ise ka suht-koht aru, et päästsin ta elu. Oleks jah mingid tondid ta ära lohistand kusagile parki põõsastesse, oleks vähe kurvem lugu olnud. Ütles veel mulle : Sa vist minuga enam välja ei taha tulla :D :D :D Ütlesin jah, et unusta mu number ära ja tõesti enam näha ei taha.
    Täiendusi - missuguse jalaga?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #17
      Re: UNREAL

      keskmise imo

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #18
        Re: UNREAL

        OPPPAA

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #19
          Re: UNREAL

          Algust lugedes, mõtlesin, no kurat mis pauk siit tuleb, aga lõpp oli õnneks vähe kergem:D 20 aastane, võiks nagu juba teada oma piire iseenesest.

          Suht jõhker ikka. :o

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #20
            Re: UNREAL

            Esimene kindel mõte oli, et tsikil nina alt pulbrine, kui seda juttu lugesin.

            Comment

            • Uniquest
              Grinder
              • Oct 2008
              • 615

              #21
              Re: UNREAL

              Siit saab alguse pokkerimaailma ilusaim armastuslugu. :)


              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #22
                Re: UNREAL

                Algselt postitas masterpuppet
                Esimene kindel mõte oli, et tsikil nina alt pulbrine, kui seda juttu lugesin.
                mina kah mõtlesin et ikka vana hea koka või miskit mängus

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #23
                  Re: UNREAL

                  Tegijatel juhtub. ;D

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #24
                    Re: UNREAL

                    suht standard. mul kunagi üks "date" tõmbas ennast nii mällerisse, et lasi täis ennast :D juukseid on ikka korduvalt hoitud.

                    EDIT: ega ma ei oska ju normaalselt juua ka. mingi 12 erinevat shotti ja drinki õhtu jooksul on pigem standard kui midagi erakordset.

                    Comment

                    • xsakix
                      Räme Fish
                      • Mar 2009
                      • 7

                      #25
                      Re: UNREAL

                      unrealide unreal --- ma leits obv, sain tead et yks hea sõber railib ka seda foorumit, mul wtf .. tyybil kasutaja juba olnd teab kui kaua ja poste pole teind .. nyyd esimene ...

                      tra svenza jutt ja ta blogid on ikka nuts :D postita tihedamini .. vat siuke elu on alles tulp :D

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #26
                        Re: UNREAL

                        Kuradi **** raisk, oleks võind tänulikkusest siis vähemalt tühjaks imeda, aga ei!

                        aga Tartu ju, standard :)

                        Comment

                        • xsakix
                          Räme Fish
                          • Mar 2009
                          • 7

                          #27
                          Re: UNREAL

                          leits again olen ... noorte naistega on raske .. ma sain endale raske variandi turja peale .. patrickule olen muljetand, rankale ka .. terve foorumi ees vast ei hakka hullama .. mida noorem seda hullem, armastus löööb p2he ja enam aru ei anna nad endale ... jeez :S


                          btw svenza .. milall kasinni omahat m2ngima kutsud again :D? sinuga saab funni v2hemalt :D

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #28
                            Re: UNREAL

                            täiesti nõustun sellega et noorete naistega on raske :D
                            Mis järgmiseks UNREAL topic kus kõik hakkavad oma vähe teistsugustest seiklustest rääkima :D

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #29
                              Re: UNREAL

                              Algselt postitas rohelinekonn
                              Mis järgmiseks UNREAL topic kus kõik hakkavad oma vähe teistsugustest seiklustest rääkima :D
                              Ei, eraldi alafoorum nagu bbv4life 2+2s on :D

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #30
                                Re: UNREAL

                                Einoh, halllooooo.
                                Elus peab vürtsi olema, kasvõi selliseid juhtumeid. Hea et niigi lõppes. Hommikul laip enda korterist avastada oleks ikka valus šokk. Aga liigne alkohol on ikka kurjast jah. Mina hoian nüüd klubidest tükiks ajaks eemale. Lähen parem raamatukokku ja rebin mingi nohiku maha. Kindel laks vähemalt :)

                                Comment

                                Working...