Re: *** Arvutimängud ***
Noo sellest juba nii palju leieredatud, et mis sellel mängul viga on. Võta lambikas review youtubest ja näed, mis räägitakse. Siiski ilmselt ei midagi siukest, mida patchida ei annaks aga praegustel andmetel.
High end PC-id ei suuda seda välja vedada. Paljud ei näe FPSi üle 30ne isegi. Ühesõnaga korralikult optimiseerimata. Bugid/Glitchid on ühed haigemad, mida kohata võib. Neid on sitaks ja ikka väga sitaks. Otsi: AC unity bugs/glitches.
Odav konsooli port.
Vb fixivad lähitulevikus ära suuremad jamad ja muutub mängitavaks.
Algselt postitas yolpa
Vaata postitust
High end PC-id ei suuda seda välja vedada. Paljud ei näe FPSi üle 30ne isegi. Ühesõnaga korralikult optimiseerimata. Bugid/Glitchid on ühed haigemad, mida kohata võib. Neid on sitaks ja ikka väga sitaks. Otsi: AC unity bugs/glitches.
Odav konsooli port.
Vb fixivad lähitulevikus ära suuremad jamad ja muutub mängitavaks.
Comment