*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #1546
    Re: *** Arvutimängud ***

    Tiim on süüdi. Said tänu variatsioonile pasa tiimikaaslase ja tänu sellele pandi hullumaja kamp kokku.

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #1547
      Re: *** Arvutimängud ***

      Süüdista Savisaart.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #1548
        Re: *** Arvutimängud ***

        Mul on Diablo 3 üle, kui keegi tahtma peaks.

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #1549
          Re: *** Arvutimängud ***

          Nägin, et keegi oli siin Neverwinterist rääkinud. Ühtepidi kahetsen, et mängima hakkasin, teistpidi jälle mitte. Aega on kulnud palju, aga on olnud väga huvitav, endal max gear + kogu hea ja veel parem mant, mis olla saab.

          PS: rääkisite, et respec tokenid jne kõik maksab, jah nii on, aga pärisraha eest ostetavat ZEN-i on võimalik vahetada AD(astral diamondite vastu). Ise pole sentigi sinna alla ladunud, kui oleks, siis geari + asjade väärtus oleks vast 200€ ringis. Though kellele MMO ei meeldi, siis pole mõtet asja uuridagi.

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #1550
            Re: *** Arvutimängud ***

            Kas see on kuidagi vana neverwinter nightsiga seotud?

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #1551
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas LuuK Vaata postitust
              Kas see on kuidagi vana neverwinter nightsiga seotud?
              Ma jään kahjuks täpse vastuse võlgu, aga ta peaks sarnane olema, muidugi kordi kõvem. Open beta algas just hiljuti. Arendaja ja väljalaskja peaks ka teine olema, hetkel haldab mängu PerfectWorld. Samuti on tore, et kui on patch vms, siis kogu aeg saab facebookist ja mujalt jooksvalt informatsiooni, pidevalt parandatakse buge jne. Muidugi on palju igast abuse veel dungeonistes jne, aga noh eks selleks beta ongi + on hea vahepeal neid "auke" kasutada :)

              PS: muidugi funim osa, algab siis kui max lvl (60) käes on.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1552
                Re: *** Arvutimängud ***

                Keegi WoW'is Outland Alliance kuldab müüb €0.4/1000g?

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #1553
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Saaks mingi normaalse pundi kokku, kellega vahest PoE party races'id teha, siis oleks tore. Ma kardan, et kui teha public party ja siis mingeid randomeid sinna sisse sadama hakkab, siis võib nii juhtuda, et mõni tuleb spetsiaalselt selleks tiimi, et kuskil town portal üles lükata, sind sinna kutsuda ja siis oma kambavennad ootavad seal juba, et maha võtta (cutthroat race puhul). Keegi siit multiboximisega ka tegeleb btw?

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1554
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Mis mängust jutt Vandalar?

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #1555
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Mis mängust jutt Vandalar?
                      path of exile

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #1556
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        ma diablo3 multiboxisin, poe-d müüsin currency maha mingi 3 kuud tagasi, sain mingi 600$

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #1557
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Homme avaldatakse Everquest: Next

                          Viimasel E3 expol demoti seda ainult kinnisele ringile ja tulemuseks oli see:

                          Say what? You thought this one wasn’t at E3? Well, really... it wasn’t in any official capacity. But we were treated to an early look at what SOE has planned for the game’s unveiling in August and we were quite simply blown away by every little detail we saw. This is going to sound like a cop-out, but we can't say why we are choosing EQN as our Best of Show because we've been sworn to secrecy until the big debut in August. What we can say is that we saw grand plans for the world's largest sandbox and it was more than enough to stand head and shoulders above any game we saw at E3. When Sony pulls back the curtain later this summer, you will not be disappointed. EverQuest Next is this year's E3 Best of Show, and in just a couple months you'll all understand why. We promise.
                          Hetkel on teada niipalju, et peaks tulema suurim sandbox ever.

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #1558
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Homme avaldatakse Everquest: Next

                            Hetkel on teada niipalju, et peaks tulema suurim sandbox ever.
                            *Random generated dungeonid - asukohad muutuvad pidevalt
                            *Random generated questid, erinevate lõpetamisvõimalustega (a la satud peale orcidele kes rüüstavad farmi, siis võid aidata kas farmeril ennast kaitsta või aitad orcidel rüüstata) - sama quest samas kohas kaks korda järjest ei teki.
                            *Open world on suurim kõikidest hetkel turul olevatest mmo-dest.

                            Sony-l on suure budgetiga projektid tavaliselt, eks ole näha mis sealt tuleb.
                            Beta in 2013, release in 2014.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #1559
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1560
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                oleks võinud siis juurde ka kirjutada mis teema on, enamik vast ei viitsi lahtigi klõpsata linki.

                                Heategevuse korras hetkel ~5$ eest võimalik saada legaalselt korraliku paki arvutimänge 8 tk kokku. (Sh battlefield 3 ja sims 3 ja dead space 3).

                                Comment

                                Working...