Uus Tomb Raider ka väljas. Mu meelest on hakkama saadud päris korraliku strooriga action/adventure 3rd person pelaga.
35% endal läbitud ja kordagi pole igav hakanud/üksluiseks muutunud. Reaalne gameplay, graafika pool täitsa OK, jookseb ka vanematel PC-del.
Soovitan, kes pole mänginud kuid huvitub sellise zanriga peladest.
Comment