*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #1396
    Re: *** Arvutimängud ***

    See on First Person dota test video lihtsalt. Muidu ta pole selline.

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #1397
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      ffs mõtlesin juba et 2003a versioon

      seda mängiks küll

      lol @ 2007 being oldschool
      +1
      suht naeruväärne tõesti, et rs2 nimetatakse juba oldschool runescapeks

      RSC FTW
      oleks rsc tulnud oleks isegi nostalgia mõttes väiksed pelad teinud.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #1398
        Re: *** Arvutimängud ***

        Dishonored on imho nuts.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #1399
          Re: *** Arvutimängud ***

          Comment

          • redddman10
            Grinder
            • Aug 2010
            • 703

            #1400
            Re: *** Arvutimängud ***

            dishonored oli suht hea jepp:) uus tomb rider tuli ka välja.mängude fännina must have:)

            Comment

            • ussdoktor
              Julm Donk
              • Apr 2011
              • 76

              #1401
              Re: *** Arvutimängud ***

              Haigena kodus passides mõtlesin, et proovin selle Assasins Creed 2 ära. Kunagi jäi esimene osa pooleli, sest koguaeg tundus sama parkuuri jama ja tüütas ära. Usinasti reklaamivad siin juba neljandat osa niiet panin siis peale. Kaks päeva läks aega, et tutorialist/sissejuhatusest edasi jõuda. Põhimõtteliselt olin mängu juba mucki viskamas, aga õigel ajal ikkagi läks asi käima. Väga äge mäng on.

              Epic on seal mingi paariteistkümne mehe vastu daggeriga lammutada... nagu kirurg skalpelliga operatsioonitoas :D

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #1402
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
                Haigena kodus passides mõtlesin, et proovin selle Assasins Creed 2 ära. Kunagi jäi esimene osa pooleli, sest koguaeg tundus sama parkuuri jama ja tüütas ära. Usinasti reklaamivad siin juba neljandat osa niiet panin siis peale. Kaks päeva läks aega, et tutorialist/sissejuhatusest edasi jõuda. Põhimõtteliselt olin mängu juba mucki viskamas, aga õigel ajal ikkagi läks asi käima. Väga äge mäng on.

                Epic on seal mingi paariteistkümne mehe vastu daggeriga lammutada... nagu kirurg skalpelliga operatsioonitoas :D
                On siis kõvasti parem kui esimene? Essa tundus algul epic aga viskas jah siibrisse üsna kiirelt.

                Comment

                • Kosmonaut
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 584

                  #1403
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Esimene osa jäi mulgi pooleli, sest liiga korduv oli. Edasi läheb asi üha paremaks ja vaheldust rohkem.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #1404
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Mul jäid mõlemad poolikuks. Esimene kõvasti kiiremini aind :(

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #1405
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      mida edasi seda paremaks läheb jah.asi ainult selles et kui seeria läbi mängida siis esimese peaks ka ikka lõpuni venitama.muidu storyline mõne koha pealt jääb arusaamatuks.muidu väga epic mängud

                      edit:alustasin uue tomb rideri mängimist.WOW.goodbye daylight

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #1406
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Ise paar päeva War Thunderit lasnud, väga fun!

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #1407
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Epic trolling



                          Edit: More epic stories http://www.spleens.net/shots.htm
                          Last edited by Strawberry; 13.03.13, 22:19.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #1408
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Sound Blaster Heroes League $20,000 Grand Finals - Complexity vs LION eSportsklubb

                            best out of five. just lõppes esimene. väga väga epic.

                            Comment

                            • ebast
                              Jube Noob
                              • Apr 2012
                              • 104

                              #1409
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              http://www.youtube.com/watch?v=JZnfp0Xqnb8 peab ja jääb meeldima !

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1410
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas ebast Vaata postitust
                                Kassadin on ülilahe champ, ise mängin ka sellega nüüd mõnda aega. Üldiselt see farmimine ajab räigelt tilti, lasthittimine ei tule üldse välja. Kolm levelit veel, siis peaks saama 20 ja kõik/enamus ruunid ära osta, saab siinsete prodega ka teamida.

                                Comment

                                Working...