*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #1306
    Re: *** Arvutimängud ***

    Steam is the ultimate destination for playing, discussing, and creating games.


    Täna steamis päris hea daily pakkumine.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #1307
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Kas Skyrimis pidevalt käib kuskil katakombides möllamine ja mingite haigete kollidega vastamisi olemine? Ei viitsi sellist mängu mängida kus 24/7 junn jahe peab olema :D
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #1308
        Re: *** Arvutimängud ***

        Path of Exile tuli mingiaeg alles open beta
        free 2 play mängu kohta väga väga kõva
        soovitan kindlasti

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #1309
          Re: *** Arvutimängud ***

          mul 12 dota passi jagada, pm oma steami mail kui huvi.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #1310
            Re: *** Arvutimängud ***

            mul 17 tükki neid jagada

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #1311
              Re: *** Arvutimängud ***

              Ostsin ka cs go ja jumala rahul. Ma suhtun tegelt igasugu uuendustesse alati väga sitasti ja skeptiliselt, aga no tõesti on seekord hästi hakkama saadud imo, millegi üle ei oska konkreetselt vinguda. Mapid samad, laskmine analoogne, kõik muud elemendid ka olemas 1.6-st ja graafika nuts, peaks j2rgmised 10 aastat ära käima küll :D Ehk ongi aeg 1.6-l minna..

              Keegi mängu tahab teha võib steami addida
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1312
                Re: *** Arvutimängud ***

                Grand Theft Auto 5 tuleb konsoolidele 17. september 2013: http://www.rockstargames.com/newswir...g-9172013.html

                Seni välja tulnud promode ja screenshottide põhjal tundub nii hea mäng tulevat, et ostan ilmselt spetsiaalselt selle mängu pärast endale PS3.

                Comment

                • JaanusX
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2010
                  • 392

                  #1313
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Kas kellegil on kuskil vedelemas Call of Duty 4 originaal mängu?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1314
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Proovisin ajaviiteks LoL-i. Päris huvitav ja eelkõige nakkav mäng. Räme fish olen, väga palju on erinevat infi ja asju jne. Mingit korralikku saiti, mis aitaks kiiremini otsa peale ? :D

                    e: Danke schön.
                    Last edited by inward; 17.02.13, 11:03.

                    Comment

                    • oohoh
                      Grinder
                      • Oct 2009
                      • 547

                      #1315
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Proovisin ajaviiteks LoL-i. Päris huvitav ja eelkõige nakkav mäng. Räme fish olen, väga palju on erinevat infi ja asju jne. Mingit korralikku saiti, mis aitaks kiiremini otsa peale ? :D
                      http://www.mobafire.com

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #1316
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Proovisin ajaviiteks LoL-i. Päris huvitav ja eelkõige nakkav mäng. Räme fish olen, väga palju on erinevat infi ja asju jne. Mingit korralikku saiti, mis aitaks kiiremini otsa peale ? :D

                        e: Danke schön.
                        jube tilti ajab suvalistega mängimine seal, keeratakse sitta ja kõige suuremad pasapeetrid kisavad kõige kõvemini et tal kõige sitem tiim jne. Mängid eastis või westis ? ja mis screen ?

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1317
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas ristik Vaata postitust
                          jube tilti ajab suvalistega mängimine seal, keeratakse sitta ja kõige suuremad pasapeetrid kisavad kõige kõvemini et tal kõige sitem tiim jne. Mängid eastis või westis ? ja mis screen ?
                          Sama, mis foorumiski (east). Pole PvP teinud veel, harjutan player vs botidega.

                          e: Alguses tundub, et Ashe ja on Gangplankiga suht okei mängida. Melee vendadega saan täiega kotti alguses :D
                          Last edited by inward; 17.02.13, 15:07.

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #1318
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Proovisin ajaviiteks LoL-i. Päris huvitav ja eelkõige nakkav mäng. Räme fish olen, väga palju on erinevat infi ja asju jne. Mingit korralikku saiti, mis aitaks kiiremini otsa peale ? :D

                            e: Danke schön.
                            League of Legends is a fast-paced, competitive online game that blends the speed and intensity of an RTS with RPG elements. Two teams of powerful champions, each with a unique design and playstyle, battle head-to-head across multiple battlefields and game modes. With an ever-expanding roster of champions, frequent updates and a thriving tournament scene, League of Legends offers endless replayability for players of every skill level.


                            Live streamid 24/7

                            õpi terviseks

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #1319
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                              ära soovita igasugust sitta, enamustest streamidest ei õpi sa mitte sittagi, sest enamus dude ei õpeta, kui tahad mingeid õpetusi jne, siis vaata voyboyd!

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #1320
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                                ära soovita igasugust sitta, enamustest streamidest ei õpi sa mitte sittagi, sest enamus dude ei õpeta, kui tahad mingeid õpetusi jne, siis vaata voyboyd!
                                Kes sulle varba peale astus ? Keegi ei käsigi kõiki 200-t streami vaadata. Samas on mängulist infot mida sa leiad ainult world class pro playereid vaadates.

                                Comment

                                Working...