*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #1291
    Re: *** Arvutimängud ***

    ET on ja oli ikka kõvasti etem pela kui 1.6. :D

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1292
      Re: *** Arvutimängud ***

      1.5 :D. Seal olid prodel mingid omad hackid. Kas mitte kuskil dust2-s ei saanud läbi kiviseina flashi visata vms :D. 1.6 mulle meeldis ka kõige rohkem. Vanad ajad tulevad meelde, kui tatikana sai arvutisaalis passitud ning vahel kui raha rohkem juhtus olema, said koos sõpradega ööseks jääda. Uksed pandi 22:00 lukku ja omanik tuli tegi järgmise päeva hommikul 10:00 uksed uuesti lahti. Öö läbi käis mingis keldris, CRT monitori taga räige mängimine.

      Ajasite isu peale nüüd. Peaks CS-i tirima endale ja botidega madistama.
      Last edited by inward; 27.01.13, 22:07.

      Comment

      • oohoh
        Grinder
        • Oct 2009
        • 547

        #1293
        Re: *** Arvutimängud ***

        matrix, escape, @ ja gameplaza olid tol ajal päris vahvad jah
        Kas 1.6 mängitakse praegu ka lanidel?

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #1294
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas oohoh Vaata postitust
          matrix, escape, @ ja gameplaza olid tol ajal päris vahvad jah
          Kas 1.6 mängitakse praegu ka lanidel?
          ikka

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #1295
            Re: *** Arvutimängud ***

            Mängiks isegi vahelduseks CS-i, kuid mul win 7 64bit ei taha seda käima lasta. On kellegil äkki sarnane asi olnud ja teab lahendust (va. muude OS-ide install või emuleerimine)?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #1296
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Mängiks isegi vahelduseks CS-i, kuid mul win 7 64bit ei taha seda käima lasta. On kellegil äkki sarnane asi olnud ja teab lahendust (va. muude OS-ide install või emuleerimine)?
              properties compatibility run this program in windows xp

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #1297
                Re: *** Arvutimängud ***

                Kes bf3 pelavad, viskake oma nickid siia, ehk pelab koos vahest, kuigi ma selles alles n00b.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #1298
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  properties compatibility run this program in windows xp
                  Kui sul nii toimis? Pmst ise proovisin mõnda aega tagasi kõikvõimalikud variandid ära juba ja selle kaasa arvatud ning ei saanud tööle.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #1299
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    yep toimis

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #1300
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Mingit head vanakooli tüüpi mängu oskab keegi soovitada? Midagi nakkavat nagu Transport tycoon, settlers, world of warcaft vms, ühesõnaga midagi lihtsat ja nakkavat, quitiks pokkeri mingi nädalaks.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #1301
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        realm of the mad god

                        steamis tasuta

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #1302
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Age of Empires osad

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1303
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                            Mingit head vanakooli tüüpi mängu oskab keegi soovitada? Midagi nakkavat nagu Transport tycoon, settlers, world of warcaft vms, ühesõnaga midagi lihtsat ja nakkavat, quitiks pokkeri mingi nädalaks.
                            Rise of Nations

                            ---

                            Kas Skyrimis pidevalt käib kuskil katakombides möllamine ja mingite haigete kollidega vastamisi olemine? Ei viitsi sellist mängu mängida kus 24/7 junn jahe peab olema :D

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #1304
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                              Mingit head vanakooli tüüpi mängu oskab keegi soovitada? Midagi nakkavat nagu Transport tycoon, settlers, world of warcaft vms, ühesõnaga midagi lihtsat ja nakkavat, quitiks pokkeri mingi nädalaks.
                              Kui pole ammu mänginud, siis World of Warcraft LDO.

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #1305
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Rise of Nations

                                ---

                                Kas Skyrimis pidevalt käib kuskil katakombides möllamine ja mingite haigete kollidega vastamisi olemine? Ei viitsi sellist mängu mängida kus 24/7 junn jahe peab olema :D
                                ei ole see asi nii hull seal:D palju avastamist ja side queste ka jne.
                                Last edited by redddman10; 28.01.13, 07:27.

                                Comment

                                Working...