*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #1261
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Kindel, et see steami statistika täpne on ? Tundub uskumatu, et CS populaarsem on kui kõige uuem cod või BF 3. Igal juhul Codecci ära CS-ist küll alusta kui FPSi otsid.
    Last edited by Oliverk; 21.01.13, 20:35.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #1262
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
      Kindel, et see steami statistika täpne on ? Tundub uskumatu, et CS populaarsem on kui kõige uuem cod või BF 3. Igal juhul Codecci ära CS-ist küll alusta kui FPSi otsid.
      3 korda niipalju mängivad veel non steami ja need siin statistikas ei kajastu. Kuigi jah kommuun on vähenemas juba aastaid.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1263
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
        Kindel, et see steami statistika täpne on ? Tundub uskumatu, et CS populaarsem on kui kõige uuem cod või BF 3. Igal juhul Codecci ära CS-ist küll alusta kui FPSi otsid.
        Vana CS on jah jube, aga just avastasin mingi uue CS-i Steami poest (Global Offensive), mõtlesin, et see ehk vähe asjalikum. Aga tundub, et Battlefield 3 siis, CoD: MW3 olen single playeris proovinud veidi ja ei meeldinud eriti tbh.

        Kunagi mängisin sellist FPS-i nagu Soldier of Fortune 2: MP-TEST, mingi demo pmst ja aint 1 map oli, aga 100h+ sai julgelt sinna alla pandud ja üsna heaks saadud. Mängiks vb siiani kui cheatereid niipalju poleks :D

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1264
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Mis maailma kõige populaarsem/parem online FPS hetkel on?
          wolf:et ainec. : D

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #1265
            Re: *** Arvutimängud ***

            bf3 pole steamis sellepärast puudub listist, Ise eelistan BF3

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #1266
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Sa Diablot ei panegi enam?

              diablot mängib bot ~16h päevas. dota2 on ikka palju vingem aparaat kui d3. skill määrab, mitte rahakott.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #1267
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                diablot mängib bot ~16h päevas. dota2 on ikka palju vingem aparaat kui d3. skill määrab, mitte rahakott.
                agree. aga sc2 on samast klassist

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #1268
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Mis maailma kõige populaarsem/parem online FPS hetkel on?
                  cs go competitive, muidu bf3.. codid endale ei meeldi, a seal suur kommuun

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #1269
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                    Kindel, et see steami statistika täpne on ? Tundub uskumatu, et CS populaarsem on kui kõige uuem cod või BF 3. Igal juhul Codecci ära CS-ist küll alusta kui FPSi otsid.
                    Nendes tänapäeva fpsides on laskmine nii random võrreldes 1.6ga, kus oli vaja sitaks ja SITAKS mängida, et heaks saada. Relvade recoili biitimist mõtlen.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1270
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Nendes tänapäeva fpsides on laskmine nii random võrreldes 1.6ga, kus oli vaja sitaks ja SITAKS mängida, et heaks saada. Relvade recoili biitimist mõtlen.
                      või lased vana head ETd, kus jooksed thompsoni või mp40ga ringi ja recoilist pole haisugi. ainult headshotid ja "ding, ding, ding" käib.

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #1271
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        parim fps on cs 1.6 ja nii see jääb ka.
                        nuubid vaatavad mängude puhul ainult graafikat ja ei taju sittagi

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #1272
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          CS ju puhas spray and pray.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #1273
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                            CS ju puhas spray and pray.
                            lol

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #1274
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                              lol
                              P90, negev, isegi m4 lähedalt ju puhas sprei. Kuulid mööda ekraani laiali, hs lootes. Muidu lots of fun.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #1275
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                                P90, negev, isegi m4 lähedalt ju puhas sprei. Kuulid mööda ekraani laiali, hs lootes. Muidu lots of fun.
                                mida sa seletad, cs-is polegi selliseid relvi. me räägime 1.6 mitte noob-strike

                                cs-is on ak,galil,m4,famas,mp5 ja awp ja vsjo ja mingit spray and pray jutu peale lihtsalt lol

                                Comment

                                Working...