*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #1246
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    sobib igati. Meeldib rohkem kui dota2 hetkel.
    dav. kui foorumis veel mõni tajuja on, siis andke teada. saaks viis tükki kokku, siis võiks proovida küll.

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #1247
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      ok. loodan, et camu ka loeb seda. stop that rage quit camu

      E: tglt meil mõlemal kirjas vähe dota2 tunde ja kui koos matchmake-me siis saamegi sita matchmakingu. aga krt vahel viskab ka väga normaalseid mänge sisse. sellepärast olekski hea kui saaks mingi suurema pundi kokku. siis välistaks mingite eriti random ahvidega samasse tiimi sattumise, sest üks vend suudab easily terve mängu perse keerata.
      huvitaks mitu abandonitud mängu teil on?

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #1248
        Re: *** Arvutimängud ***

        ma olen leavinud siis kui on safe to leave ja mul ei tohiks ühtegi olla, aga camu kohta ei oska öelda. tal mõni ilmselt on.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #1249
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Timpz Vaata postitust
          huvitaks mitu abandonitud mängu teil on?
          Mul oli eile 90% ma pakun . Sain mingi karistuse ka.
          Aga ma lähen tilti lihtsalt, kui idikad mängus. Lisaks udikaz oskab ainult drow rangerit mingil määral ja kui keegi peaks selle hero valimisel temast ette jõudma, siis perses.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #1250
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Mul oli eile 90% ma pakun . Sain mingi karistuse ka.
            Aga ma lähen tilti lihtsalt, kui idikad mängus. Lisaks udikaz oskab ainult drow rangerit mingil määral ja kui keegi peaks selle hero valimisel temast ette jõudma, siis perses.
            ole vait. mängisin linchi ka ilusti välja.

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #1251
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              Mul oli eile 90% ma pakun . Sain mingi karistuse ka.
              Aga ma lähen tilti lihtsalt, kui idikad mängus. Lisaks udikaz oskab ainult drow rangerit mingil määral ja kui keegi peaks selle hero valimisel temast ette jõudma, siis perses.
              tänu leavimisele sa tõenäoliselt low priority matchmakingus ka veel pealekauba , mis tähendab, et sa mängid kõige sitematega, kes dotat üldse mängivad

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1252
                Re: *** Arvutimängud ***

                League of Legendsi aktiivseid mängijaid? Ise saan see nädal level 30 kätte, võiks osavate poistega rankingut teha siis.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #1253
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Ma mängin ka siit vahest, steamis 'genesdeivid', võite lisada.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1254
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Mis maailma kõige populaarsem/parem online FPS hetkel on?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #1255
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      counter-strike 1.6

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #1256
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                        tänu leavimisele sa tõenäoliselt low priority matchmakingus ka veel pealekauba , mis tähendab, et sa mängid kõige sitematega, kes dotat üldse mängivad
                        Hetkel jah vist. Samas ma ei viitsi eriti mingi kindla heroga ka mängida. Üldjuhul pickin random või suvalt midagi.
                        Mis mulle dota juurdes hetkel ei meeldi, on see et pole Concede valikut, nagu Honis, kus peale 15 minutit võib alla anda. Ma üldse ei viitsi oma aega raisata dotas selle peale, kui pärast 20 minutit on asi selge, aga üks võistkond pushida ei taha vaid ajab statte taga ja mäng venib tänu sellele veel vähemalt 30 minti. What´s the point.
                        Seega olekski hea, kui oleks olemas vähemalt paar venda veel, kes asjast aru saavad ja mängida oskavad.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #1257
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          ole vait. mängisin linchi ka ilusti välja.
                          See, kui ma Pudgega midi pooleks oman, ei tähenda, et sa midagi välja mängisid. Lisaks olid väga halvad vastased.
                          Mängu lugemise oskus ei teki 20 mänguga. Ei saagi tekkida.

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #1258
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Mis maailma kõige populaarsem/parem online FPS hetkel on?
                            Algatad siin nüüd Battlefield vs CoD sõja lol. (Battlefield ftw)

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1259
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                              Algatad siin nüüd Battlefield vs CoD sõja lol. (Battlefield ftw)
                              PC peal need ka kõige popimad atm?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1260
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Mis maailma kõige populaarsem/parem online FPS hetkel on?
                                Top selling and top played games across Steam

                                CS juba 12 a

                                Comment

                                Working...