*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #1231
    Re: *** Arvutimängud ***

    tavai kõik kes dota2-te siit foorumist mängivad andke endast märku. ajaks 5 venda kokku ja teeks mingit actioni

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #1232
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      tavai kõik kes dota2-te siit foorumist mängivad andke endast märku. ajaks 5 venda kokku ja teeks mingit actioni
      me,me, suht noob veel, mingi 300h mänginud, järgmisel nädalal jõuan koju normaalse arvuti-neti taha, siis võib lasta. PM oma email vms, mille kaudu addida saab.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #1233
        Re: *** Arvutimängud ***

        mängin ka suht aktiivselt seda. PMin emaili

        Comment

        • K2okfor_Mey
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2012
          • 429

          #1234
          Re: *** Arvutimängud ***

          Dota2s voiks mingi Pokkeriprode grupi teha :D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1235
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas vennike Vaata postitust
            me,me, suht noob veel, mingi 300h mänginud, järgmisel nädalal jõuan koju normaalse arvuti-neti taha, siis võib lasta. PM oma email vms, mille kaudu addida saab.
            Sa Diablot ei panegi enam?

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #1236
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
              Dota2s voiks mingi Pokkeriprode grupi teha :D
              mõte liikus mul sinnapoole jah. pm me enda steam või steami email.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #1237
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                Dota2s voiks mingi Pokkeriprode grupi teha :D
                Mhmh. Ma olen udikazega viimased paar päeva mänginud ning ma lähen iga mänguga järjest rohkem tilti selle dota peale, sest mängijad on NII ERINEVA TASEMEGA. See kahjuks see suurte beta keyde jagamise tulemus.
                Nende 20-30 mängu jooksul oli vist 2 mängu, kus meie võistkonna liikmed ka midagi jagasid. Muidu oli standard, minnakse midi, ostetakse 3 quilling blade´t, feeditakse mid üles, siis passitakse kuskil metsas tühja - mängi siis sellistega. Close matche pole ühtegi olnud. Kas feedib üks või teine tiim. Ühtegi wardi pole ka näinud.
                HONis hetkel vähemalt mingi süsteem, mille järgi mängijaid liigitatakse ja seal mängud palju põnevamad. Lisaks, kuna olen esimest dotat väga pikalt mängind (äkki 5nda versiooni lõpust), ehk esimese mängu tegin vb umbes 6-7 aastat tagasi, siis HON hetkel minu jaoks huvitavam, sest uute herode selgeks õppimine ongi see, mis minu jaoks vähemalt hetkel selle mängu huvitavaks teeb.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #1238
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  HONis võiks mingi grupi kokku saada. solo mm on frustrating. : D

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #1239
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    nagu ma camule juba ütlesin. HON on mõttetu copy. dota küll alles betas aga sellest tuleb nuts mäng.

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #1240
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Mhmh. Ma olen udikazega viimased paar päeva mänginud ning ma lähen iga mänguga järjest rohkem tilti selle dota peale, sest mängijad on NII ERINEVA TASEMEGA. See kahjuks see suurte beta keyde jagamise tulemus.
                      Nende 20-30 mängu jooksul oli vist 2 mängu, kus meie võistkonna liikmed ka midagi jagasid. Muidu oli standard, minnakse midi, ostetakse 3 quilling blade´t, feeditakse mid üles, siis passitakse kuskil metsas tühja - mängi siis sellistega. Close matche pole ühtegi olnud. Kas feedib üks või teine tiim. Ühtegi wardi pole ka näinud.
                      HONis hetkel vähemalt mingi süsteem, mille järgi mängijaid liigitatakse ja seal mängud palju põnevamad. Lisaks, kuna olen esimest dotat väga pikalt mängind (äkki 5nda versiooni lõpust), ehk esimese mängu tegin vb umbes 6-7 aastat tagasi, siis HON hetkel minu jaoks huvitavam, sest uute herode selgeks õppimine ongi see, mis minu jaoks vähemalt hetkel selle mängu huvitavaks teeb.
                      sa oled sitas matchmakingus

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #1241
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                        sa oled sitas matchmakingus
                        kuidas paremasse saada? kuidas matchmakingut muuta?

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #1242
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          kuidas paremasse saada? kuidas matchmakingut muuta?
                          play better, get more wins, winrate oleneb ka

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #1243
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            ok. loodan, et camu ka loeb seda. stop that rage quit camu

                            E: tglt meil mõlemal kirjas vähe dota2 tunde ja kui koos matchmake-me siis saamegi sita matchmakingu. aga krt vahel viskab ka väga normaalseid mänge sisse. sellepärast olekski hea kui saaks mingi suurema pundi kokku. siis välistaks mingite eriti random ahvidega samasse tiimi sattumise, sest üks vend suudab easily terve mängu perse keerata.
                            Last edited by udikaz; 21.01.13, 17:01.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #1244
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              dota polegi mäng kus igaüks ise nokitseb vaid competitive, kus rõhk on tiimitööl

                              public matchmaking ongi noobidele, kes alles mängu õpivad niiet ärge vinguge

                              õige mäng on siiski tiimidega 5on5 või siis gatherid, kuhu sisse saamiseks pead kõigepealt skilli tõestama

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #1245
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                HONis võiks mingi grupi kokku saada. solo mm on frustrating. : D
                                sobib igati. Meeldib rohkem kui dota2 hetkel.

                                Comment

                                Working...