*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #856
    Re: *** Arvutimängud ***

    No HMM3 on nii läbi mängitud, et jube :D Samas see 6 tundub jube tilulilu vikerkaarevärviline ja gay.

    Comment

    • Jeebus
      määäääää
      • Jun 2012
      • 1409

      #857
      Re: *** Arvutimängud ***

      minu jaoks oli IV see, mida paari sõbraga nädalaid nolifesime, tegime iga päev 14 tunnise lan-i, rinse repeat

      VI küll enam nii ei tõmba

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #858
        Re: *** Arvutimängud ***

        250k dps, next stop 300k

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #859
          Re: *** Arvutimängud ***

          Heroes in ainus arvutimäng mida olen mänginud ja seda aastast 95.. siiani mõned korrad aastas võtan ette.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #860
            Re: *** Arvutimängud ***

            Damn. Heroes on ju classica, peaks selle tõmbama.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #861
              Re: *** Arvutimängud ***

              polnd heroest ca aasta mänginud, aga kui uuesti proovisin, olid ikka kõik mapid peas ja 20 korda läbi tehtud :S

              Comment

              • Poke
                Grinder
                • Mar 2010
                • 995

                #862
                Re: *** Arvutimängud ***

                [QUOTE=vennike;451499]250k dps, next stop 300k

                Nice, tra ma vabsee ei saa sittagi itemeid, plvl 14 pole ühtegi norm itemit saanud peale patchi, isegi paar mil itemeid. a3 infernos ainult.

                25k dps ww barb.

                Comment

                • qjet
                  Grinder
                  • Apr 2009
                  • 806

                  #863
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  davai lisage, kui no lifeda tahate qjet#2665 A3 suudan soloda, aga see igav ja public mängudes on väga raske saada tiimi, kes biidiks mängu.
                  Mainin siis ära ka, et EU :)
                  Last edited by qjet; 01.09.12, 00:25.

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #864
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    mods delete plz
                    Last edited by Jeebus; 03.09.12, 19:15. Põhjus: ty

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #865
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas vennike Vaata postitust
                      ära ei kao, aga nullist peab algama jah - erinevad serverid ju. saad switchida kolme serveri vahet niipalju kui süda lustib.

                      a ma võin powerleveldada nädalavahetusega lvl60ni.
                      See pakkumine on jõus? Ma ise küll ei mängi, andsin oma konto vennale, kes nüüd paar nädalat aktiivselt toginud ja ta oleks huvitatud. Hetkel küll EU serveris aga plaanib liikuda USA serverisse, kui aitad :)

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #866
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        kui EU serverist US lähed, siis teises serveris RMAH ei tööta.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #867
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Poke Vaata postitust
                          kui EU serverist US lähed, siis teises serveris RMAH ei tööta.
                          Heh, seda ma ei teadnudki.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #868
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            See pakkumine on jõus? Ma ise küll ei mängi, andsin oma konto vennale, kes nüüd paar nädalat aktiivselt toginud ja ta oleks huvitatud. Hetkel küll EU serveris aga plaanib liikuda USA serverisse, kui aitad :)

                            aitan ikka, kui on usaldusväärne inimene. st kui ma talle kõige suurema punase kivi ja exp% sõrmuse laenan, siis tahaks tagasi ka saada seda hiljem :D

                            Pokel on ka õigus jah, seega kui plaan idioodiks grindida ennast ja jama müümisega tegelema hakata, siis on mõttekam uus acc osta. ebayst saab sitaks soodsalt.

                            ja kui natuke foorumites/kullamüügi saitidel kolada siis leiab ülisoodsaid powerlvldamise pakkumisi. ma paar päeva tagasi alle nägin 1-60 4.99 euri vms. Pool päeva je tehtud.
                            Last edited by vennike; 04.09.12, 23:29.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #869
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              aitan ikka, kui on usaldusväärne inimene. st kui ma talle kõige suurema punase kivi ja exp% sõrmuse laenan, siis tahaks tagasi ka saada seda hiljem :D

                              Pokel on ka õigus jah, seega kui plaan idioodiks grindida ennast ja jama müümisega tegelema hakata, siis on mõttekam uus acc osta. ebayst saab sitaks soodsalt.
                              Hehe. Loomulikult on ja usaldusväärsuse garanteerin ka mina.

                              Anyway räägin temaga. Ta ise julmalt EUR mängudes grindib.

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #870
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Keegi ikariami kontot ei taha en.ikariam.com xi servus 630k punni ja sõbralik piirkond:) Ise ei viitsi enam.

                                Comment

                                Working...