*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #841
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
    Keegi League of Legendsi mängib ? Ise mõned mängud näppinud, üsna vihale ajab. Kui rahvast palju oleks saaks mängida.
    Solo queue's leiab alati ju rahvast kellega mängida.

    Comment

    • Jeebus
      määäääää
      • Jun 2012
      • 1409

      #842
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
      League of Legends on saatanast, hullem narko kui crack.
      kui LoL on crack, siis DotA on heroiin

      Comment

      • wanapagan
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 310

        #843
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Solo queue's leiab alati ju rahvast kellega mängida.
        Jah, aga viimasel ajal olen sattunud kokku jubeda rahvaga :D

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #844
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
          Üritavad tähelepanu Guild Wars 2-lt kõrvale juhtida lol ?
          Keegi peale minu alustab homme seda ?
          ostsin diablo3 kuna too tuli varem välja kui gw2, aga praegu juba vähe kahetsen, kuradi tuim grind ainult, antakse küll kerget lootust, et PvP tuleb, aga keegi ei tea kunas jne, mis kuradi mmorpg see on, kus pole ngame ja pvp ega midagi. kuigi praegu nad tegid kiire strateegilise lükke ennem, kui gw2 välja tuleb, et panid diablo3 uue patchi mis sisaldab mõnda uut itemit ja paragon leveleid, mida võid surnuks grindida, aga jälle mitte millegi nimel, kuna PvP-d pole ja PvE-s tapad kõik suht kergelt ära.

          diablo 3 on ikka suht pettumus, kuigi mängul on väga suur potensiaal areneda, on kõik nagu väga poolik vms.
          RMAH-l pole ka enam mõtet, kuna need faking hiina farmerid on kõik hinnad pekki keeranud, vanad lasevad 200accoundiga korraga ja teenivad 60mil+ tunnis, ise olen mingi kuu mänginud ja olen mingi 20mil eest geari saanud......FML



          E:sorri kui vähe segane jutt sai, väike live pokker mäng oli ja kergelt purjakil.

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #845
            Re: *** Arvutimängud ***

            keegi teab kuidas paypalist raha kätte saada?
            seotud teemaga kuna diablos saad raha sinna

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #846
              Re: *** Arvutimängud ***

              saadavad ju panka sulle. väga kiiresti ja tasuta.

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #847
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Poke Vaata postitust
                ostsin diablo3 kuna too tuli varem välja kui gw2, aga praegu juba vähe kahetsen, kuradi tuim grind ainult, antakse küll kerget lootust, et PvP tuleb, aga keegi ei tea kunas jne, mis kuradi mmorpg see on, kus pole ngame ja pvp ega midagi.
                Sa oled millestki valesti aru saanud. Diablo3 ei ole MMORPG, vaid tavaline single player RPG kuhu on multi-player Co-op (up to 4 players) külge poogitud.

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #848
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas vennike Vaata postitust
                  saadavad ju panka sulle. väga kiiresti ja tasuta.
                  aga kui mul ei ole visa kaarti? euroopast käib jutt mitte usast

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #849
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Ühest foorumist saab endale WoWi kontosid koos level 80 charidega u 10 taala eest.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #850
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      vahet ei ole ju, saad pangakontoga siduda paypali ju. isegi euroopas

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #851
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust
                        vahet ei ole ju, saad pangakontoga siduda paypali ju. isegi euroopas
                        siduda saab jh aga kui välja tahad võtta sis mul näitab et lisa visa kaart

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #852
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          mänge nagu http://armorgames.com/play/12141/kingdom-rush ?
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #853
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Kõige parem skillimäng eales, mida tasub alati teistega raha peale mängida. Eriti täis peaga.

                            Play Edmus free in your browser on Kongregate. No downloads or installs—just click and start playing online.

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #854
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Keegi Might and Magic Heroes VI on proovinud?

                              Comment

                              • Jeebus
                                määäääää
                                • Jun 2012
                                • 1409

                                #855
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                                Keegi Might and Magic Heroes VI on proovinud?
                                mingi 10h olen ainult mänginud
                                Heroes nagu Heroes ikka, ilusam graafika ja vist mõni väiksem muutus, üldiselt sama, mis V
                                aga Heroesiga on mul millegipärast alati nii, et mingi 10h sessid on tavalised

                                Comment

                                Working...