*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #661
    Re: *** Arvutimängud ***

    Ma chapter 12-s kinni, ei saa ühe koha pealt edasi. Mingi super rambo vastas katusel ja 1 shotiba, alustasin hardiga ka kohe.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #662
      Re: *** Arvutimängud ***

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #663
        Re: *** Arvutimängud ***

        päris ulmeliselt reaalne. max payne 3 sarnane? need mängud vajavad juba liiga ulme arvuteid.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #664
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
          päris ulmeliselt reaalne. max payne 3 sarnane? need mängud vajavad juba liiga ulme arvuteid.
          Max Payne pole näinud/proovinud, aga selle reaalsuse koha pealt on varsti nii:


          Edit: See ka üsna okei
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by Spewmonkey; 07.06.12, 17:48.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #665
            Re: *** Arvutimängud ***

            Uus Hitman tundub ka päris sick tulevat.

            [youtube]tSbIZwGZyN8[/youtube]

            13:40 bongiga piki pead .

            e: Release date: Nov 20, aasta lõpus ühesõnaga.
            Last edited by inward; 07.06.12, 20:14.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #666
              Re: *** Arvutimängud ***

              millal hitman välja tuleb?

              Comment

              • Lahekutt
                Jube Noob
                • Feb 2009
                • 113

                #667
                Re: *** Arvutimängud ***

                Enne räägiti siin Limbost ja Braidist, siit saab siis hunniku indiemänge võileivahinnaga, esimesed neli on vist nagu tasuta, kui maksta üle keskmise hinna ehk 8$ siis saab teised neli ka.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #668
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Max Payne 3 on minu arust täitsa hea meelelahutus. Stiilne märul. Paraku ma pole ammu shootereid mänginud, nii et suren nonstop.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #669
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    tegin hardiga läbi paar päeva tagasi. 3-4 raskemat kohta oli kus ikka aeg aläks läbisaamisele. Lühike mäng kahjuks.

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #670
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
                      Enne räägiti siin Limbost ja Braidist, siit saab siis hunniku indiemänge võileivahinnaga, esimesed neli on vist nagu tasuta, kui maksta üle keskmise hinna ehk 8$ siis saab teised neli ka.

                      http://www.humblebundle.com
                      wow! suur aitäh!

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #671
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Kes tahab kvaliteetset meelelahutust väikese intellektuaalse väljakutsega, siis omalt poolt soovitaksin Machinariumi, liiga addicting, lihtsalt peab korraga läbi tegema.

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #672
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          d3-s on eilsest real-money oksjonid üleval, kulda veel osta-müüa ei saa, küll aga itemeid. eks ta alguse asi ole, inimesed küsivad mingi saasta eest 250$ lol.

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #673
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                            Kes tahab kvaliteetset meelelahutust väikese intellektuaalse väljakutsega, siis omalt poolt soovitaksin Machinariumi, liiga addicting, lihtsalt peab korraga läbi tegema.

                            Tõesti täitsa äge mäng .

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #674
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              d3-s on eilsest real-money oksjonid üleval, kulda veel osta-müüa ei saa, küll aga itemeid. eks ta alguse asi ole, inimesed küsivad mingi saasta eest 250$ lol.
                              suutnud 2 asja müüa juba :D mitte küll 250 euri eest

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #675
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Kuradi kurat, mul endal 3 day wait period sest ostsin battle netist key, haiged huiarid. Kloonike teenis vahepeal diabloga päris kõvasti (müüs algul mille 35 euri eest).

                                Comment

                                Working...