no ma kirjutasin diablo 2 ju oma posti. LOD expansioni tegin soojenduseks, kuna olen reisil ja läpakad ei vea välja D3-e. Ilmselt siis ei saagi raskus taset reguleerida
no ma kirjutasin diablo 2 ju oma posti. LOD expansioni tegin soojenduseks, kuna olen reisil ja läpakad ei vea välja D3-e. Ilmselt siis ei saagi raskus taset reguleerida
teed ühe korra läbi, siis saad sama karakteriga järgmist raskust proovida, teed selle ka läbi siis HELL.
olen vaadanud streame sellest mängust ja videosid jne ja ikka ei saa aru, miks selline hype. tavaline hack n slash ju.
Ream money AH pole veel avatud, järgmisel nädalal ehk. "Tavalise hack n slashiga" ei kannata küll seda võrrelda, ma lasin enne diablo3 väljatulekut Rifti ja Path of Exile natsa, nood olid tavalised hack and slashid.
4-5a tagasi sai ikka soliidselt aega matetud erinevate mängude peale, põhiliselt CoD 4 jm FPSid - addictive shit :P Hea, et praegu suht juust läpakas, ei teki kiusatustki tõmmata midagi.
Mängib keegi siit mõnda FPSi tiimiga koos regulaarselt?
Comment