*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #511
    Re: *** Arvutimängud ***

    balanced , better game mechanics , pole liialdatud graafiliselt

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #512
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Timpz Vaata postitust
      balanced , better game mechanics , pole liialdatud graafiliselt
      hon ei ole balanced? "pole liialdatud graafi(ka)liselt" küll põhjendus ei ole. kehvem graafika on järsku hoopis eeliseks? "better game mechanics" teemast aru ei saa. mida sa sellega täpsemalt öelda tahtsid?

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #513
        Re: *** Arvutimängud ***

        dota rohkem balanced, mäng pole tehtud mingiks hüperkiireks segaduseks kus keegi midagi aru ei saa.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #514
          Re: *** Arvutimängud ***

          keegi hea shooting game oskab pakkuda?
          Sellist missioonide täitmist (midagi operation flashpoint taolist)
          Et ei oleks vaid puhas killing..väike strateegia võiks ka asja juurde käia.

          multiplayer shooting väga ei köida, neid on omal ajal mängitud oi oi kui palju

          edit: soovitavalt vanemat, sest graafikakaart on nigel läpakal 128mb radeon 9400
          Last edited by k2snakalle; 04.01.12, 20:20.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #515
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Timpz Vaata postitust
            dota rohkem balanced, mäng pole tehtud mingiks hüperkiireks segaduseks kus keegi midagi aru ei saa.
            alguses on raske jah, aga hiljem on raudselt huvitavam. pole ise dotat mänginud, aga railisin dota 2 turniiri ajal mänge ja kõik tundus ikka väga väga aeglane. igav lausa.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #516
              Re: *** Arvutimängud ***

              Tegin MW3 täna läbi. Stoori on hea nagu Call of Duty'le kohane, aga endiselt peab pikkuse üle nurisema. Mängisin veteraniga ning läbitegemiseks kulus ~8h.
              Oh well, need co-op missioonid ning survival mode pakuvad mõneks ajaks veel vähemalt meelelahutust.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #517
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                dota rohkem balanced, mäng pole tehtud mingiks hüperkiireks segaduseks kus keegi midagi aru ei saa.
                Rohkem blanaced? Vastupidi ikka, Dota oli väga unbalanced mäng, HoN oma Matchmakinguga on ülisuper.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #518
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                  dota rohkem balanced, mäng pole tehtud mingiks hüperkiireks segaduseks kus keegi midagi aru ei saa.
                  Rohkem blanaced? Vastupidi ikka, Dota oli väga unbalanced mäng, HoN oma Matchmakinguga on ülisuper.

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #519
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Lord of the rings, battle for north sain endale 2 päeva tagasi ja suht kinni olen selles mängus nüüd:P
                    Meenutab diablo-t oma olemuselt aga graafika nuts ja pole mitte pealtvaade vaid tagnt ja seni tundub väga huvitav ja asjalik:P

                    Comment

                    • p0l1
                      Grinder
                      • Jan 2011
                      • 581

                      #520
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Kes linnaehitamise ja housingu arendamisega mängudest huvitub, siis Caesar III. Normi graafikaga vanem mäng (1998).



                      Rahulik tiksumine, arendada majapidamisi, müüa, osta, jumalaid kummardada, toimingud sõjaväega natuke erinevad klassikalisest.

                      Soovitan kampaaniaid mängida

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #521
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Inglise keeles rääkimine üsna roostes ja nii halb coaching sesse võtta. Otsiks mingit mängu kas Xbox 360 või arvuti peal kus oleks vaja headsetiga inglise keeles suhelda. Mingi kõige uuem FPS äkki, on seal mingi tiimi variant vms kus sellist asja on vaja?

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #522
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          modern warfare 3 ftw, xbox obv.

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #523
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            pes 2012 või siis madden nfl 2011 mängijaid on meil siin? Võiks xbox lives teha paar mängu.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #524
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              keegi oskab mingeid mänge soovitada, mis ei ole mingid epic-giga mahukad/ajanõudlikud. meeldivad sellised lihtsad ja toredad (a la plants vs zombies :P)
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #525
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Gish on suht kihvt asi
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                demo saab siis: http://www.mofunzone.com/download_games/gish.shtml

                                Comment

                                Working...